24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaSveikataIspanijos Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja dažniau naudoti kaukes ir sustiprinančias vakcinos dozės...

Ispanijos Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja dažniau naudoti kaukes ir sustiprinančias vakcinos dozės dėl padažnėjusio Covid atvėjų

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministrė Karolina Darias paprašė visų būti „apdairiais“ ir rekomendavo naudoti kaukes, nes Ispanijoje, įskaitant Kanarų salas, padaugėjo koronaviruso atvejų, taip pat paragino visus, kurie dar nepasiskiepijo papildoma vakcinos doze, kuo greičiau ją pasiskiepyti, nes tai vis dar geriausia apsauga nuo sunkios ligos.

Ji taip pat patvirtino, kad Sveikatos apsaugos ministerija laukia, kol Vakcinų komitetas informuos, kada bus pradėta skirti ketvirtąją vakcinos dozę vyresniems nei 80 metų gyventojams, nes laukiama, kol bus atvežtos naujos vakcinos, apsaugančios nuo įvairių Kovid viruso variantų.

1881 naujas atvejis ir 12 mirčių per pastarąsias 3 dienas:

Kanarų salų Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo antradienio salyne užregistruotas 1881 naujas Kovid-19 atvejis tarp vyresnių nei 60 metų žmonių. Tai reiškia, kad 7 dienų sergamumo rodiklis šiuo metu yra 677,96, o 14 dienų – 1233,36, nes jie ir toliau didėja.

Kaip vakar buvo patvirtinta, Gran Kanarijoje šiuo metu yra didelė rizika susirgti Kovidu, o likusios salos, kaip tikimasi, taip pat, nes atvejų sparčiai daugėja.

Šiuo metu į ligoninę paguldyti 372 koronavirusu sergantys žmonės, iš kurių 17 yra intensyviosios terapijos skyriuje, o likusieji 355 – palatose. Be to, per pastarąsias tris dienas nuo Kovido mirė 12 žmonių, devyni Gran Kanarijoje ir trys Tenerifėje.

SCS: „Mums reikia daugiau slaugos personalo“

Kanarų salų sveikatos tarnyba (SCS) šiandien paprašė regioninės vyriausybės skirti daugiau slaugos personalo, nes Kanarų salose „žiauriai padaugėjo“ dėl COVID į ligoninę priimamų pacientų, ir teigė, kad situacija yra „tokia sudėtinga“, kad yra skyrių, kuriuose dviviečiai kambariai tapo triviečiais, kad būtų galima patenkinti priimamų pacientų skaičių.

Jie kreipėsi į Kanarų salų sveikatos apsaugos ministrą Blasą Trujillo su prašymu suteikti paramą, nes jie susiduria su KOVID protrūkiais skyriuose, kuriuose nėra KOVID pacientų. Jie taip pat susirūpinę, kad masiniams renginiams, tokiems kaip šokių muzikos festivaliai ir karnavalai, dar per anksti, nes ligoninėms daromas vis didesnis spaudimas.

Kanarų salos sako „NE“ didesniems apribojimams:

Kanarų salų Vyriausybės atstovas spaudai Julio Pérezas šį rytą pareiškė, kad jie nemato reikalo įvesti jokių papildomų priemonių, kuriomis būtų bandoma kontroliuoti pastarosiomis savaitėmis salose stebimą Covid-19 infekcijų augimą.

J. Perezas teigė, kad bent jau kol kas „esant dabartinei situacijai“, pagal slaugos spaudimo rodiklius „nereikia imtis naujų ribojančių sulaikymo priemonių ar keisti pavojaus lygių.“ Tačiau jis pabrėžė, kad „nors duomenys ir nereiškia, kad reikia imtis naujų priemonių, turime būti atidūs ir stebėti pandemijos raidą, ypač susijusią su ligoninių užimtumu ir jos poveikiu slaugos paslaugoms“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai