26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaSveikataAr kaukės bus sugrąžintos? Velykos sukėlė didžiulį COVID plitimą

Ar kaukės bus sugrąžintos? Velykos sukėlė didžiulį COVID plitimą

- Advertisement 3-


Tai ne ta žinia, kurią visi norėtume išgirsti, tačiau privalome apie tai pranešti, nes Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad dėl Velykų Kanarų salose išplito COVID, o susirgimų padaugėjo 250 proc.

Savaitėmis iki Velykų buvo nustatyta apie 800 atvejų 100 000 gyventojų, o dabar šie rodikliai šoktelėjo iki 2 000 atvejų 100 000 gyventojų

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ministerija įspėja, kad „staigus užkrečiamumo padidėjimas gali būti susijęs su naujo varianto atsiradimu, kurio poveikį būtina išanalizuoti”, ir neatmeta galimybės atnaujinti apsaugos priemones.

Komplutenso Anticipa-COVID observatorija stebi infekciją Ispanijoje, remdamasi įprastine analize, kuri ir toliau atliekama kas savaitę.

Atsižvelgdami į šią situaciją, jie pabrėžia, kad reikia patvirtinti, ar šią didėjimo tendenciją lėmė „naujų užkrečiamųjų gebėjimų” turinčio varianto atsiradimas, ar ji atsirado dėl svyravimų, atsiradusių dėl padažnėjusios kolektyvinės veiklos, pavyzdžiui, festivalių, paplūdimių ir šeimų susibūrimų.

Kovo pabaigoje observatorija ištyrė daugiau kaip 150 000 įvairių mėginių SARS-CoV-2 virusui nustatyti. Jie paaiškino, kad „2023 m. atliktos analizės leido mums pastebėti santykinį infekcijos sąstingį, kai infekcijos lygis niekada nebuvo mažesnis nei 800 atvejų 100 000 tirtų žmonių.”

Dėl to jie įspėja, kad bazinė padėtis yra „daug aukštesnė nei ta, kuri buvo stebima pasibaigus ankstesnėms bangoms”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos