26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiViešbučio valytojas kaltinamas pavogęs 7 000 eurų iš svečių kambarių

Viešbučio valytojas kaltinamas pavogęs 7 000 eurų iš svečių kambarių

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija tiria 45 metų moterį, Mogano viešbučio pietų Gran Kanarijoje valymo skyriaus viršininkę, kuri kaltinama iš svečių pavogusi 7 195 eurus. Kaip teigiama Las Palmaso vadavietės pranešime, balandžio 8 d. policija ją sučiupo su po drabužiais paslėptais grynaisiais pinigais ir raktų kortelėmis.

Moteris kaltinama šešiomis įtariamomis vagystėmis, kurias, kaip įtariama, įvykdė viešbučio, kuriame dirbo, kambariuose. Civilinė gvardija (Guardia Civil) Puerto Rico-Mogán policijos nuovadoje gavo „bangą skundų” iš poilsiautojų dėl pinigų dingimo iš jų viešbučių kambarių ir pradėjo tyrimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Visos vagystės įvykdytos dienos metu, niekada po 17.00 val., visada nesant svečių ir be įsilaužimo į kambarius ar jų iškraustymo požymių. Nepaisant to, kad buvo matomi tokie vertingi daiktai kaip papuošalai, planšetiniai kompiuteriai ar mobilieji telefonai, pirmiausia buvo vagiami grynieji pinigai.

Analizuojant kambarių elektroninių spynų rodmenis nustatyta, kad į juos pateko tik viešbučio darbuotojai, o iš įstaigos stebėjimo kamerų įrašų negauta jokios informacijos apie pašalinių asmenų patekimą.

Todėl buvo padaryta išvada, kad įtariama nusikaltimo vykdytoja galėjo būti valymo paslaugų darbuotoja, kuri taip pat ėjo ir pavaldinės pareigas, nes ji turėjo prieigą prie savo pavaldinių elektroninių raktų. Be to, ji naudojosi savo įgaliojimais naujai priimtų darbuotojų atžvilgiu, kad atidarytų duris, naudodamasi jų identifikavimo kortelėmis, prisidengiant jų darbo kokybės tikrinimu, todėl jos buvimas nebuvo užfiksuotas žurnaluose.

Atsižvelgiant į visus surinktus įrodymus, buvo nustatyta policijos operacija, kai įtariamoji grįžo į darbą po laisvos dienos, kad ją pagautų išeinančią ir atliktų paviršutinę apžiūrą, taip pat apieškotų jos asmeninius daiktus ir transporto priemonę, kuria ji nuolat naudojosi.

Susidūrusi su pareigūnais moteris numetė ant žemės dvi korteles, atitinkančias viešbučio darbuotojų elektroninius raktus, ir bandė atsikratyti 750 eurų grynaisiais pinigais, paslėptais tarp apatinių drabužių.

Jos automobilyje buvo rasta banko kortelė, išduota ilgamečio viešbučio gyventojo vardu, 150 eurų, 500 Norvegijos kronų ir 20 Švedijos kronų banknotais.

Viesbucio valytojas kaltinamas pavoges 7 000 euru is sveciu kambariu

Civilinė gvardija perdavė bylą kompetentingam San Bartolomé de Tirajana tyrimo teismui.

- Advertisement 4-

Naujausi