25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO - Iš kelto, plaukiančio į Tenerifę, į jūrą įkrito automobilis

VIDEO – Iš kelto, plaukiančio į Tenerifę, į jūrą įkrito automobilis

- Advertisement 3-


Vakar, šeštadienį (kovo 30th), „Fred.Olsen” keltu tarp La Gomeros ir Tenerifės keliaujantys keleiviai patyrė didelį išgąstį, nes kertant keltą vienas iš kelto automobilių įkrito į jūrą ir ėmė pamažu grimzti.

Žemiau pateiktoje filmuotoje medžiagoje, kurią užfiksavo patys keleiviai, matyti, kaip tamsios spalvos automobilis atsiduria viduryje jūros.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiuo metu incidento priežastis dar nežinoma, nors bendrovė jau atlieka vidinį tyrimą, ypač dėl to, kad jūra buvo labai rami ir kad tai įvyko netrukus po išplaukimo iš San Sebastiano uosto La Gomeroje.

Pagal protokolus tiek lengvieji automobiliai, tiek mikroautobusai turi būti statomi įjungus pavarą, užtraukus rankinį stabdį ir pasukus vairą į dešinę. Be to, keltų bendrovės darbuotojai, jei mano, kad tai būtina, privalo po transporto priemonių ratais padėti pleištus, kad būtų išvengta nepageidaujamų judesių.

Įdomu tai, kad maždaug prieš 18 mėnesių panašus incidentas įvyko kitoje tos pačios keltų bendrovės vykdomoje kelionėje tuo pačiu maršrutu.

Tąkart jis buvo susijęs su transporto priemone, priklausančia vienam iš auksinės klasės keleivių, kurie pirmieji įlipo į keltą ir užėmė stovėjimo vietas triume, esančiame arčiausiai įvažiavimo ir išvažiavimo rampos.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos