26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasPoilsio namų savininkai tikisi, kad šią vasarą Kanarų salose padaugės užsakymų

Poilsio namų savininkai tikisi, kad šią vasarą Kanarų salose padaugės užsakymų

- Advertisement 3-


Neseniai atlikta pirmaujančios atostogų nuomos platformos Holidu apklausa parodė, kad Kanarų salų nekilnojamojo turto savininkai gyvena optimistiškai, nes 79 proc. jų tikisi sulaukti daugiau užsakymų nei praėjusiais metais. Apklausa, kurioje dalyvavo 2 863 šeimininkai pagrindinėse Europos vietovėse, rodo, kad artėjančio vasaros sezono perspektyvos yra teigiamos.

Iš Kanarų salose apklaustų respondentų net 79 % optimistiškai nusiteikę, kad padaugės užsakymų, 17 % tikisi panašių skaičių kaip pernai ir tik 3 % numato, kad užsakymų sumažės.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Finansiniu požiūriu pusė nekilnojamojo turto savininkų Kanarų salose šiemet padidino kainas arba planuoja tai padaryti. Iš tų, kurie planuoja koreguoti kainas, 41 % teigė, kad jas padidins nuo 1 % iki 5 %. Kalbant apie kainas per metus, 63 % savininkų teigė, kad, priklausomai nuo metų laiko, kainas keičia nuo vieno iki penkių kartų, o 29 % pageidauja išlaikyti stabilias kainas.

Kai artėja vasaros sezonas, atostogų nekilnojamojo turto nuomos savininkai ruošiasi 2024 m. vasarai, rengia strategijas ir dalijasi lūkesčiais dėl užsakymų antplūdžio. „Holidu” atlikta Kanarų salų, kaip turistų lankomos vietovės, duomenų analizė, papildyta apklausos rezultatais, atskleidžia kainodaros tendencijas ir iššūkius atostogų nuomos pramonėje.


Rezervacijų optimizmas:

79 % savininkų tikisi, kad vasaros sezonui padaugės rezervacijų.


Kainų koregavimas:

Pusė savininkų planuoja keisti rezervacijų įkainius, o 41 % nurodė, kad kainos bus šiek tiek padidintos.


Tvarumas:

40 % savininkų Kanarų salose mano, kad tvarumas yra labai svarbus svečiams.


Dirbtinio intelekto įtaka:

72 % apklaustųjų mano, kad dirbtinis intelektas per ateinančius penkerius metus darys įtaką atostogų nuomai.


Svečių lūkesčiai:

Svečių lūkesčiai:


Svečių lūkesčius lemia švara (94 %), teigiami atsiliepimai (81 %) ir greitas bendravimas (71 %).

Problemos ir lūkesčiai:

Savininkai nerimauja dėl svečių, viršijančių rezervavimo limitus (89 %) ir nesilaikančių valymo standartų (88 %).

Dėl tvarumo: 92 % Kanarų salų savininkų mano, kad jis yra svarbus arba labai svarbus nuomojant savo nekilnojamąjį turtą. Be to, 40 % respondentų mano, kad svečiai labai vertina aplinką tausojančias priemones turistų apgyvendinimo įstaigose.

Žvelgiant į ateitį, didelė dalis (72 %) respondentų numato, kad per ateinančius penkerius metus dirbtinis intelektas vaidins svarbesnį vaidmenį atostogų nuomos srityje. 48 % šią tendenciją vertina teigiamai, 21 % ją vertina skeptiškai ir tik 6 % jai nepritaria.

- Advertisement 4-

Naujausi