33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Arona" įves naujas taisykles dėl kemperių ir kemperių

„Arona” įves naujas taisykles dėl kemperių ir kemperių

- Advertisement 3-


Dėl didėjančio kemperių, namelių ant ratų ir kemperių skaičiaus Tenerifės gatvėse Cabildo paskelbė, kad rengiamas salos potvarkis, kuriuo siekiama reguliuoti šį vis dažniau pasitaikantį reiškinį. Anksčiau tai būdavo tik per tokius renginius kaip Velykų savaitė, tačiau dabar tai yra būsto krizės sukeltas poveikis – visoje saloje atsiranda laikinų kempingų.

Visada buvo problema, kur jiems leidžiama statyti automobilius, nes daugelyje miestų nėra tinkamų viešų ar privačių tam skirtų vietų, be to, jie gali užimti kelias stovėjimo vietas keliuose, tačiau dabar jie taip pat užima, kai kuriais atvejais ir saugomas gamtines teritorijas

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tokios savivaldybės kaip Los Silos, kurios jau daugelį metų susiduria su šiuo plitimu patrauklioje pakrantėje su daugybe baseinų ir maudyklų, idealiai tinkančių stovyklautojams, laukia šio salos potvarkio. Tačiau yra ir tokių, kurios nenori laukti ir jau imasi veiksmų.

Pavyzdžiui, Granadilla ketina panaikinti vis labiau plintantį stovyklavimą prie La Tejita paplūdimio tarp El Medano ir Los Abrigos, nes jis plinta link Cueva del Hermano Pedro, kuris yra saugoma teritorija.

Tačiau yra savivaldybių, siekiančių žengti toliau, įskaitant Aroną, kuri svarsto galimybę patvirtinti savivaldybės potvarkį, skirtą šiam reiškiniui reguliuoti, nes visiškai nėra konkrečių taisyklių, išskyrus tai, kad šioms transporto priemonėms būtų įrengta „viena ar kelios stovyklavietės ar stovėjimo aikštelės, panašiai kaip tai padarė kitos savivaldybės”.

Arona ives naujas taisykles del kemperiu ir kemperiu

Aronos taryba remiasi Puerto de la Kruso miestu, kuriame ankstesnės administracijos laikais šioms transporto priemonėms buvo skirta daug stovėjimo vietų prie prieplaukos, kur šios viešos specialios vietos sutampa su privačiomis patalpomis, įskaitant dušus, tualetus ir kitas paslaugas, buvusioje Pichirri futbolo aikštėje už (palyginti) nedidelį dienos mokestį.

Pasak Aronos tarybos nario, atsakingo už saugumą ir paslaugas, Alexiso Gomezo, jie rengia naują savivaldybės mobilumo potvarkį, kuris padėtų spręsti šią problemą, nes dabartiniame potvarkyje nėra jokio konkretaus reglamentavimo, išskyrus įprastas eismo priemones šioms transporto priemonėms.

Naujasis potvarkis, be kita ko, leis „reguliuoti ir rotuoti automobilių stovėjimo vietas” vietovėje. Be to, planuojama išskirti „tam tikras stovėjimo aikšteles ar stovėjimo vietas tokio tipo transporto priemonėms, kaip tai padarė kitos savivaldybės. Taryba nagrinėja galimas vietas, kur būtų galima įrengti vieną ar daugiau šiam tikslui skirtų aikštelių.” Kol kas Aronos taryba teigia, kad kemperių reguliavimas savivaldybėje, kuri yra viena iš didžiausių turistinių vietų Kanarų salose, ypač jos pakrantėje, vykdomas vadovaujantis Instrukcija PROT 2023/14, kurioje daroma nuoroda į Bendrųjų transporto priemonių taisyklių (patvirtintų Karališkuoju dekretu 2822/1998) II priedą.

Šiame reglamente nameliai ant ratų apibrėžiami kaip „transporto priemonės, sukonstruotos specialia paskirtimi, įskaitant gyvenamąją”, ir išsamiai nurodoma, kokia įranga juose yra, pavyzdžiui, sėdynės, stalai, lovos ar gultai, virtuvės, spintelės ir kt.

Dėl automobilių stovėjimo šis reglamentas palieka sustojimo ir stovėjimo miestų keliuose tvarką vietos taryboms, priimant savivaldybių potvarkius, leidžiančius priimti būtinas priemones, kad būtų išvengta eismo spūsčių, įskaitant stovėjimo laiko apribojimus ir transporto priemonių, neturinčių tinkamų leidimų tam tikrose teritorijose, pašalinimą arba sustabdymą.

Šiuo metu Aronos miesto taryba dirba šiuo aspektu, kad kuo greičiau patvirtintų vietos potvarkį, nepriklausomai nuo to, ar vėliau Cabildo įgyvendins gaires visai salai.

undefined

Arona ives naujas taisykles del kemperiu ir kemperiu 1

- Advertisement 4-

Naujausi