26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasŠimtai žmonių gali netekti darbo, nes "Jet2" nusprendė nutraukti kurorto skrydžių registracijos...

Šimtai žmonių gali netekti darbo, nes „Jet2” nusprendė nutraukti kurorto skrydžių registracijos paslaugą

- Advertisement 3-


Klientai mėgsta „Jet2” teikiamą išskirtinę nemokamą kurortinio skrydžio registracijos paslaugą, nes išvykimo dieną ryte viešbutyje jie gali registruoti savo lagaminus, o likusią dienos dalį ir oro uoste jie gali keliauti be bagažo.

Tačiau paaiškėjo, kad šimtai darbuotojų Ispanijos ir Kanarų salų kurortuose neteks darbo, nes didžiausias Jungtinės Karalystės kelionių organizatorius nutraukia šios paslaugos teikimą ir pradėjo „masinio atleidimo iš darbo” procedūras

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jet2holidays pirmą kartą pradėjo teikti nemokamą kurorto skrydžių registracijos paslaugą 2016 m. ir iš karto sulaukė didelio poilsiautojų susidomėjimo, tačiau ją atnaujino tik praėjusių metų birželį, kai dėl pandemijos sustabdė jos teikimą, o daug žmonių paliko darbą ir perėjo dirbti į Jet2, kurios dabar, praėjus vos 10 mėnesių, ketina netekti.

Lėktuvų bendrovė išsiuntė pranešimą dėl 996 darbuotojų, dirbančių Alikantės, Palmos de Maljorkos, Tenerifės, Gran Kanarijos, Lansarotės ir Fuerteventuros oro uostuose, informuodama, kad per artimiausias 30 dienų pradės derybas su profesinėmis sąjungomis, siekdama rasti sprendimą dėl maždaug 35 proc. šių darbuotojų atleidimo.

Prieš pateikiant spaudai nebuvo patvirtinta nei data, kada bus baigta teikti kurorto skrydžių registracijos paslauga, nei kada ją teikiantys darbuotojai sužinos likimą dėl savo ateities.

- Advertisement 4-

Naujausi