25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasNAUJIENOS - Ispanija nurodė laikrodžius atsukti atgal prieš ES direktyvą

NAUJIENOS – Ispanija nurodė laikrodžius atsukti atgal prieš ES direktyvą

- Advertisement 3-


Ispanija netikėtai išsiuntė įsakymą visai šaliai, įskaitant Kanarų salas, pasukti laikrodžių rodykles viena valanda atgal, priešingai nei likusi Europa, kuri šeštadienio naktį / sekmadienio rytą pasuko laikrodžių rodykles viena valanda į priekį dėl vasaros laiko (VVG).

Laiko ir energetikos ministras Adolfo Pilary neoficialiame pranešime, kurio niekas negavo, teigė: „Mums Ispanijoje nereikia daugiau saulės šviesos valandų, nes jų turime pakankamai, ypač Kanarų salose, kurios yra daug piečiau.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Suprantame, kodėl pilkos lietingos šalys, tokios kaip Jungtinė Karalystė, norėtų pakeisti laikrodžių rodykles, norėdamos gauti kelias papildomas dienos šviesos minutes, tačiau Ispanijoje jų turime pakankamai, o jei galėtume šiek tiek atiduoti Jungtinei Karalystei, kad žmonės būtų laimingesni, tai ir padarytume.”

Šis laikrodžių keitimas taip pat palengvins poilsiautojų keliones į Ispaniją, nes laikas bus toks pat, išskyrus Kanarų salas, kurios nuo šiol viena valanda atsiliks nuo Jungtinės Karalystės, o tai reiškia, kad atvykę į salas turėsite laikrodžius ir telefonus persukti viena valanda atgal.

Šis laikrodžių keitimas įsigalios šiandien, pirmadienį, vidurdienį, t. y. 12 val. taps 11 val., ir taip bus kartojama tol, kol tai padarysite dvidešimt keturis kartus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos