33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasPerspėjimas dėl eismo, nes per Velykas per Los Cristianos uostą keliaus 50...

Perspėjimas dėl eismo, nes per Velykas per Los Cristianos uostą keliaus 50 000 keleivių

- Advertisement 3-


Los Cristianos uostas ruošiasi per kelias ateinančias dienas patirti vieną didžiausių eismo srautų šiais metais. Remiantis keltų bendrovių pateiktomis prognozėmis, nuo šio ketvirtadienio iki Velykų sekmadienio per uostą turėtų keliauti beveik 50 000 keleivių ir 12 000 transporto priemonių

Tenerifės uosto direkcija vakar patvirtino, kad nuo ketvirtadienio iki Didžiojo penktadienio į pietinį uostą įplauks 19 800 keleivių ir 4 910 lengvųjų bei krovininių automobilių.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jie išplauks į San Sebastianą de La Gomerą (paklausiausia kryptis), Santa Krusą de La Palmą ir La Estaką El Hierro mieste – tai antrojo Velykų atostogų išvykimo etapo dalis.

Šie skaičiai papildo per pirmąjį etapą praėjusį penktadienį ir šeštadienį užfiksuotas keliones, kai į laivą įlipo 7 500 keleivių ir 2 170 transporto priemonių

Be to, nuo praėjusio sekmadienio iki rytojaus, trečiadienio, tikimasi 3 800 keleivių ir 1 300 transporto priemonių eismo intensyvumo.

Tačiau tikimasi, kad sekmadienį vyksianti grįžimo operacija bus dar svarbesnė valdant atvykstančiųjų srautus ir atitinkamai kelių eismą Los Kristianoso uoste ir mieste, nes tikimasi, kad per savaitgalį iš Vakarų salų išlips daugiau kaip 27 000 keleivių ir apie 7 000 transporto priemonių, dauguma jų – sekmadienį, tačiau kai kurie, norėdami išvengti spūsčių, palauks iki pirmadienio.

Per šias Velykas tarp Tenerifės, La Gomeros, La Palmos ir El Hierro kursuos penki keltai: „Benchijigua Express” ir „Bencomo Express” iš Fred.
Olsen, o „Naviera Armas” – „Volcán de Teno”, „Volcán de Taburiente” ir „Volcán de Tirajana”.

Tiek uosto direkcija, tiek Aronos taryba vykdys specialią operaciją, kad sureguliuotų eismą ir išvengtų spūsčių. Uosto policija aktyviau dirbs uosto viduje, o vietinė policija – gatvėse ir bus atsakinga už eismo reguliavimą prie išvažiavimo iš uosto žiedinės sankryžos ir automobilių stovėjimo aikštelėse Avenida La Habana ir Calle Espigón.

Uosto administracija jau daugelį metų pripažįsta, kad sąlygos Los Cristianos uoste nėra optimalios, ir pabrėžia, kad dėl pastaraisiais dešimtmečiais smarkiai išaugusios kelionių paklausos, kurią rodo laipsniškai didėjantis keltų skaičius per dieną, didėja spaudimas pietų regiono infrastruktūrai.

Vienas iš kritiškiausių balsų buvo ASG politinės partijos lyderio Casimiro Curbelo, kuris ne kartą kreipėsi į viešojo administravimo institucijas, nes, jo nuomone, „sprendimų negalima toliau atidėlioti”.

Vasario 20 d., po to, kai dėl Armas rampos hidraulinės sistemos gedimo du pakrauti laivai buvo priversti tris valandas stovėti jūroje, kol ji bus sutvarkyta, Curbelo pareiškė, kad „nepriimtina, jog jau 20 metų kalbame apie Los Cristianos uostą ir jo alternatyvą Fonsalijoje ir nieko nedarome.”

Kanarų salų parlamente praėjusį trečiadienį regiono tarybos narys, atsakingas už viešuosius darbus, būstą ir mobilumą, Pablo Rodriguezas paskelbė apie darbo komisijos sudarymą, kuri analizuos pasiūlymus ir ieškos alternatyvų, kaip pagerinti susisiekimą iš Los Cristianos uosto.

Pažymėdamas, kad pietinių objektų prisotinimas yra „istorinė problema” ir „didelis iššūkis” susisiekimui su vakarinėmis salomis, jis sakė, kad Kabildos paskelbė du strateginius veiksmus, kuriais siekiama pagerinti susisiekimą šioje srityje.

Pirma, 90 mln. eurų investicija, skirta „Avenida Chayofita” užkasti ir iš Los Cristianos išvažiuojantį eismą nukreipti po žeme, ir, antra, pastatyti sankryžą ir pagerinti į Los Cristianos vedantį kelią TF-655.

Perspejimas del eismo nes per Velykas per Los Cristianos uosta keliaus 50 000 keleiviu

- Advertisement 4-

Naujausi