26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasGyvenamasis kompleksas su 43 raktų dėžutėmis prie durų poilsiautojams

Gyvenamasis kompleksas su 43 raktų dėžutėmis prie durų poilsiautojams

- Advertisement 3-


Kai jau manėte, kad viską matėte, socialinėje žiniasklaidoje pasirodė vaizdas, kuriame išryškėja būsto problema Kanarų salose. Nors šiuo metu Jungtinės Karalystės spauda daugiausia dėmesio skiria Tenerifei, problema egzistuoja viso salyno kurortuose, todėl balandžio 20th protestai vienu metu vyksta penkiose salose – Tenerifėje, Gran Kanos Karyje, Lanzarotėje, Fuerteventūroje ir La Palmoje.

Šį kartą nuotraukoje pavaizduotas gyvenamųjų namų kompleksas Playa Roca Kosta Teguise, Lanzarotėje. Nuotrauką X () paskelbęs asmuo, žinomas kaip @txapulincolorid, sako: „Čia gyveno žmonės. Tai buvo tipiškas senas kompleksas, kuriame gyveno žmonės, bet prieš kurį laiką čia nustota nuomoti ilgalaikes patalpas. Kiekvienas Lansarotės gyventojas žino, kuris iš jų yra Playa Roca.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Prie įėjimo į kompleksą yra gerai pažįstama vieta – ant sienos kabo „raktų dėžutės” su kombinuotomis spynomis, kad poilsiautojai galėtų gauti raktus. Tačiau šiame komplekse yra ne dvi ar trys dėžutės, o 43… taip, 43!!!

Gyvenamasis kompleksas su 43 raktu dezutemis prie duru poilsiautojams

Vakar Kanarų salų turizmo ministrė Jéssica de León ir Turizmo planavimo generalinis direktorius Miguel Ángel Rodríguez pristatė naują Tvaraus būsto naudojimo turistams planavimo įstatymo projektą, kuris suteiks miestų taryboms įrankių planuoti ir reguliuoti būsto naudojimą turistams.

Be kita ko, naujajame potvarkyje bus nustatyta, kad 90 proc. užstatomo gyvenamojo ploto turi būti naudojama kaip nuolatinis adresas, t. y. gyventojams ir ilgalaikei nuomai, o ne atostogoms. Jis taip pat leis savivaldybėms pritaikyti savo miestų planavimo reglamentus ir nustatyti ribas, kur jie nori turėti tokius būstus.

Kanarų salų vyriausybė taip pat suteiks galimybę vietos taryboms naudotis „atostogų būsto prietaisų skydeliu” – skaitmenine priemone, kuri leis realiuoju laiku susipažinti su šio apgyvendinimo būdo raida ir georeferenciniu būdu, kad jos visada galėtų matyti, kokia yra situacija realiuoju laiku.

Galiausiai, nors bus parengtas penkerių metų įgyvendinimo planas, visi, kurie jau nuomoja savo nekilnojamąjį turtą poilsiautojams, turės laikytis naujų teisės aktų arba sustoti.

- Advertisement 4-

Naujausi