26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaOraiŠį ketvirtadienį Kanarų salose šiek tiek nukris temperatūra ir pūs silpnas vėjas

Šį ketvirtadienį Kanarų salose šiek tiek nukris temperatūra ir pūs silpnas vėjas

- Advertisement 3-


Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) prognozės rodo, kad šiandien (ketvirtadienį) orai keisis: Kanarų salose bus daug debesų, nukris aukščiausia temperatūra ir pūs silpnas šiaurės vėjas, nes rūkas pagaliau išsisklaidys ir susidarys vėsesni ir giedresni orai.

Nors šiandien temperatūra nukris, ji vis dar aukštesnė nei įprasta šiam metų laikui, o kalnuotose salose vis dar gali kilti miškų gaisrų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jūros sąlygos bus daug ramesnės, tačiau šiaurinėje ir pietinėje salų dalyse jos skirsis, įspėjama apie 1-2 metrų bangavimą ir stiprias sroves, todėl žmonėms vis dar patariama atsargiai elgtis uolėtose vietovėse.

Ryto ir vėlyvo vakaro metu bus daug debesų, vietomis pasirodys žemi debesys, o temperatūra smarkiai nesikeis. Šį vakarą vidaus rajonuose pūs silpnas šiaurės vėjas su protarpiais sustiprėsiančiu vėjo stiprumu.
Prognozuojama temperatūra: aukščiausia – 27 °C, žemiausia – 18 °C.

Panašiai kaip Lansarotėje: anksti ryte ir vėlyvuoju paros metu daugiausia aukštas debesuotumas su nedideliais pragiedruliais. Temperatūra šiek tiek mažės. Lengvas šiaurės vėjas, po pietų Jandijos pusiasalyje protarpiais sustiprės.
Prognozuojama temperatūra: aukščiausia – 25 °C, žemiausia – 18 °C.

Bendrai daug debesų, su pavieniais debesuotais tarpais žemai esančiose vietovėse, ypač pietinėje ir vakarinėje pakrantėse ankstyvą rytą ir šiaurinėje pusėje vėliau vakare. Temperatūra nesikeis arba truputį kris, vidurio žemumose gali būti vidutinė. Švelnus šiaurės vėjas, vėlyvomis valandomis tapsiantis vidutinio stiprumo. Viršukalnėse vidutinio stiprumo pietvakarių, vakarų vėjas. Pietinėje pakrantėje gūsiai.
Prognozuojama temperatūra: aukščiausia – 25 °C, žemiausia – 20 °C.

Dažniausiai daug debesų, vietomis, žemai esančiose vietovėse, protarpiais gali būti debesuota. Aukščiausia temperatūra šiaurinėje salos pusėje kris, o pietuose šiek tiek sumažės; žemiausia temperatūra taip pat šiek tiek kris, ji gali būti vidutinė šalies gilumoje ir centrinėse viršūnėse. Silpnas šiaurės vėjas su protarpiais sustiprės kraštiniuose šiaurės rytuose ir šiaurės vakaruose. Centrinėse viršukalnėse vidutinio stiprumo iki stipraus vakarų vėjas su tikėtinais labai stipriais gūsiais, ypač vidurdienį. Šiaurinėje ir pietrytinėje pakrantėse vėjas.
Prognozuojama temperatūra: aukščiausia 25 °C, žemiausia 20 °C.
undefined

- Advertisement 4-

Naujausi