26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaOraiKanarų salose šį pirmadienį prognozuojama daugiau lietaus

Kanarų salose šį pirmadienį prognozuojama daugiau lietaus

- Advertisement 3-


Pirmadienį vyraus iš dalies debesuotas dangus, o šiauriniuose šlaituose, ypač Gran Kanarijoje, Lansarotėje ir Fuerteventūroje, pirmoje dienos pusėje tikėtinas lietus, rodo naujausia Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) prognozė.

Minimali temperatūra apskritai šiek tiek pakils, labiau pastebima rytinėse salose, o maksimali temperatūra mažai keisis šiauriniuose šlaituose ir kils į pietus orientuotose vietovėse.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tenerifėje ir vakarinėse salose rytiniuose ir vakariniuose šlaituose vyraus nepastovūs stiprūs šiaurės vėjai, kurie Gran Kanarijoje ir rytinėse salose pereis į šiaurės vakarų vėjus. Centrinėse Tenerifės viršukalnėse tikėtinas stiprus šiaurės vėjas su labai stipriais gūsiais, kuris po pietų susilpnės.

Šiuo metu visi orų perspėjimai dėl lietaus, vėjo, audrų ir nepalankių jūros sąlygų visose Kanarų salose atšaukti, t. y. jų nėra, nes DANA tolsta nuo salyno į šiaurės rytus, o įvažiavimo keliai į Teidės nacionalinį parką vėl atidaryti.

Pirmoje dienos pusėje gali būti debesuota su pragiedruliais. Minimali temperatūra kils, o maksimali temperatūra mažai keisis. Šiaurės vakarų vėjas po pietų retkarčiais stiprus.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 21 °C, žemiausia 16 °C.

Šį rytą iš dalies debesuota, galimas nedidelis lietus. Žemiausia temperatūra kils, o aukščiausia temperatūra mažai keisis. Šiaurės vakarų vėjas, po pietų vietomis stiprus.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 21 °C, žemiausia 16 °C.

Dažnai debesuota, šiaurėje vyraus daugiausia debesuoti orai, kur numatomas lietus, ypač pirmoje dienos pusėje. Žemiausia temperatūra kils, ypač šiaurinėje dalyje ir vidaus rajonuose; aukščiausia temperatūra kils pietinėje salos dalyje, o šiaurėje mažai keisis arba šiek tiek kris. Šiaurės vakarų vėjas, stipresnis vakarų ir šiaurės rytų šlaituose.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 23 °C, žemiausia 19 °C.

Visose vietovėse iš dalies debesuota, tačiau šiaurėje vyrauja debesuoti orai, kur prognozuojamas lietus, ypač pirmoje dienos pusėje. Temperatūra kils vidutinio aukščio ir pietinėse viršukalnėse, kitose vietovėse pokyčiai nedideli. Šiaurės vėjas su stipriais gūsiais šiaurės rytų pakraščiuose ir vakariniuose šlaituose pirmoje dienos pusėje; centrinėse viršukalnėse stiprus šiaurės vėjas su labai stipriais gūsiais, po pietų linkęs silpnėti.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 23 °C, žemiausia 18 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi