26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaOraiŠeštadienio orų prognozė - 34 laipsniai su Calima Kanarų salose

Šeštadienio orų prognozė – 34 laipsniai su Calima Kanarų salose

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) prognozuoja, kad šiandien (šeštadienį) Kanarų salose rūkas bus ne toks intensyvus kaip ankstesnėmis dienomis, nors vis dar išliks, ypač rytinėse salose. Tikimasi, kad žemiausia temperatūra šiek tiek sumažės, o aukščiausia temperatūra Lansarotės ir Fuerteventuros bei Gran Kanarijos vidaus rajonuose gali siekti 34 °C.

Numatomas silpnas šiaurės rytų vėjas, kuris sustiprės šiaurės vakarų ir pietryčių pakraščiuose, bet po pietų sumažės. Kalnų viršūnėse antroje dienos pusėje tikimasi silpno arba vidutinio stiprumo vėjo iš vakarų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kalbant apie jūrą, prognozuojamas 3-5 balų stiprumo šiaurės arba šiaurės rytų vėjas, vidutinio stiprumo bangavimas, kuris tokiose salose kaip El Hierro, Tenerifė ir La Gomera gali sustiprėti iki audringos jūros, nors šiaurės arba šiaurės vakarų bangavimas numatomas tik 1-2 metrų, o Tenerifės, La Gomeros, Gran Kanarijos, Lansarotės ir Fuerteventuros pakrantėse bus kalima.

Po pietų giedras dangus su dideliu debesuotumu, o kalima daugiausia palies pietus. Temperatūra šiek tiek sumažės, išskyrus centrines viršukalnes, kur didelių pokyčių nenumatoma. Rytuose, pietuose ir vakaruose vietomis temperatūra gali siekti 30-32 °C. Vėjas bus silpnas iš šiaurės rytų, stipresnis šiaurės vakarų ir pietryčių pakraščiuose, bet po pietų silpnėjantis.
Aukščiausia temperatūra 32 °C, žemiausia 20 °C.
Tikimasi giedro dangaus su dideliais debesimis po pietų, o kalvos daugiausia palies pietinę salos pusę. Temperatūra šiek tiek sumažės, labiau pietinėje dalyje. Vietomis, ypač pietiniuose ir vakariniuose šlaituose, temperatūra vis dar gali siekti 34°C. Vėjas pūs silpnas šiaurės rytų, šiaurės vakarų ir pietryčių vėjas, stiprės šiaurės vakarų ir pietryčių pakraščiuose, tačiau po pietų jis mažės.
Temperatūra: aukščiausia 34 °C, žemiausia 19 °C.

Tikimasi daugiausia giedro dangaus su pragiedruliais, ryškesniais antroje dienos pusėje. Šiaurinėje ir rytinėje pakrantėse numatomi tam tikri rytiniai protarpiai, apie vidurdienį pasirodys didelis debesuotumas. Žemiausia temperatūra šiek tiek sumažės, o aukščiausia šiek tiek pakils, ypač šiaurėje, vietomis iki 34 °C. Tikėtinas silpnas permainingas vėjas, daugiausia šiaurės krypčių, pietrytinėse žemyno vietovėse su vėjeliu.
Aukščiausia temperatūra 34 °C, žemiausia 18 °C.
Panaši į Lansarotės. Giedras dangus su pragiedruliais, ypač antroje dienos pusėje. Ryte šiaurinėje ir rytinėje pakrantėse numatomi keli debesuoti protarpiai, apie vidurdienį pasirodys didelis debesuotumas. Minimali temperatūra šiek tiek sumažės, o maksimali temperatūra išliks beveik nepakitusi arba šiaurėje šiek tiek pakils. Vietomis temperatūra gali siekti 34 °C. Vėjas bus silpnas ir permainingas, vyraus šiaurės rytų vėjas, o pietrytinėse vidaus teritorijose vidurdienį pūs šiaurės vėjas.
Aukščiausia temperatūra: 34 °C, žemiausia – 17 °C.

undefined
undefined

undefined
undefined

- Advertisement 4-

Naujausi