26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaOraiKanarų salose tebegalioja išankstinis perspėjimas dėl aukštos temperatūros

Kanarų salose tebegalioja išankstinis perspėjimas dėl aukštos temperatūros

- Advertisement 3-


Nuo balandžio 10 d. Kanarų salose galiojantis perspėjimas dėl karščio šiandien (pirmadienį) sumažintas iki išankstinio perspėjimo, nes tikimasi, kad aukščiausia temperatūra pasieks arba viršys 28-32 laipsnius Celsijaus, ypač vakariniuose ir pietiniuose salų šlaituose.

Kanarų salų vyriausybės generalinis nepaprastųjų situacijų direktoratas priėmė šį sprendimą, įsigaliojusį nuo 10 val. ryto, remdamasis Ispanijos meteorologijos tarnybos (AEMET) prognozėmis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Taigi, jie įspėjo apie itin aukštą šiam metų laikui temperatūrą, kurią lydės sausesnis oras ir įvairaus intensyvumo kalima (smulkus, dulkėtas rūkas).

Nuo antradienio ir mažiausiai iki ketvirtadienio temperatūra palaipsniui mažės ir grįš prie įprastų šiam metų laikui verčių, o lietaus šiomis dienomis salose nenumatoma.

Tuo tarpu Eltiempo.es aiškina, kad dabartinę „mažąją karščio bangą” lemia stiprus aukšto slėgio kalnagūbris ir stiprus paviršiaus anticiklonas, taip pat debesuotumo nebuvimas ir saulėtų valandų skaičiaus didėjimas. Be to, tikimasi, kad nuo ketvirtadienio virš Kanarų salų kartu su dar didesne kalima iš Afrikos plūstelės labai šilta ir sausa oro masė.

- Advertisement 4-

Naujausi