26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaLa GomeraAštuonios lankytinos vietos La Gomera saloje

Aštuonios lankytinos vietos La Gomera saloje

- Advertisement 3-

Pasiekti šią mažai žinomą Kanarų salą gali būti nelengva, tačiau ji apdovanoja savo lankytojus įstabiu grožiu ir ramybe, kurią sunku rasti triukšmingoje Ispanijoje.

Vos 20 000 gyventojų turinti ir tik 114 kvadratinių kilometrų ploto užimanti La Gomera, antra mažiausia Kanarų sala retai patenka į Ispanijos laikraščius bei nėra populiari vieta turistiniuose maršrutuose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Į šią salą neįmanoma patekti lėktuvais, nei iš Europos, nei iš pačios Ispanijos. Reisai vykdomi tik į šios salos ,,seseris” – Tenerifę ir Gran Kanariją.

Laimei, visa tai padėjo išsaugoti La Gomeros žavesį ir spindesį bei užtikrino paslėpto turto žygeiviams, gamtos mylėtojams ir taikos ieškotojams, išlikimą.

Vis dėlto La Gomera yra šiurkštus gamtos rojus, persmelktas vargonų formos uolų, didžiulių daubų ir tankios žalumos (miškai užima net trečdalį salos).

Jei vis dar nesate įsitikinę ar verta leistis į kelionę po šią nepakartojamą salą, štai jums septyni stebuklai La Gomeroje, kurie gali tiesiogine to žodžio prasme pastūmėti krautis lagaminą jau šiandien.

Garachonajaus nacionalinis parkas (Garajonay National Park)

la gomera Garachonajaus nacionalinis parkas Garajonay National Park

UNESCO pasaulio paveldo objektas, La Gomeros nacionalinis parkas, yra kupinas laurų miškų bei takų, skirtų tiek žygeiviams, tiek dviratininkams. Būtina pamatyti.

Uolos vargonai (Los Órganos)

la gomera Uolos vargonai (Los Órganos)

Įspūdingo La Gomeros uolų peizažo šedevras yra bažnyčios vargonų formos uolų darinys. Plaukite laivu iš Valle Gran Rey, kad pasiektumėte šį gamtos monumentą.

Gražus slėnis arba Valjehermosas (Vallehermoso)

Gražus slėnis arba Valjehermosas (Vallehermoso)

Kaip rodo ispaniškas pavadinimas, tai iš tiesų gražus slėnis ir kaimas, kuriame galima apsistoti La Gomeroje, ypač jei norite praleisti naktį kaimiškesnėje aplinkoje nei mieguista San Sebastiano sostinė. Netoliese yra Hermigua, taip pat išsiskiriantis savo vaizdingumu, kaimas.

Jūros pilis (Castillo del Mar)

la_gomera_Castillo_del_Mar_juros_pilis
la_gomera_Castillo_del_Mar_juros_pilis
la_gomera_Castillo_del_Mar_juros_pilis

Ši, buvusi Vallehermoso bananų krovimo stotis primenanti viduramžių pilį, yra apsupta „Sostų karų“ aura bei Atlanto vandenyno mėlyne ir dramatiškomis uolomis.

Agando uola (Roque Agando)

Agando uolynas (Roque Agando)
la gomera Roque Agando 1

Giliai La Gomeros miškuose slypi šis didingas uolų darinys. Aplink Roque Agando dažnai kyla debesų jūra, o šalia esančioje Tenerifėje stūkso didingas Teidės kalnas, kuris suteikia šiam peizažui įspūdingą vaizdą. Čia visada laukiami alpinistai.

Gran Rey slėnis (Valle Gran Rey)

Gran Rey slėnis (Valle Gran Rey)
Gran Rey slėnis (Valle Gran Rey)

Nuo šio status žalio tarpeklio atsiveria įspūdingas vaizdas, siekiantis ilgiausią La Gomeros paplūdimį.

Abrante apžvalgos aikštelė (Mirador de Abrante)

Abrante apzvalgos aikstele Mirador de Abrante
Abrante apzvalgos aikstele Mirador de Abrante

Tai apžvalgos aikštelė su stikliniu dugnu, iš kurios atsiveria neapsakomi vaizdai į Agulo ir Tenerifės „Teide” ugnikalnį.

Mirador del Santo apžvalgos aikštelė Saulėlydžio metu tiesiog privalu aplankyti šią apžvalgos aikštelę, įsikūrusią nuostabiame kalnų kaime Taguluche, kad pamatytumėte stulbinantį vaizdą bei suprastumėte, kodėl La Gomera yra tokia ypatinga ir nepakartojama Kanarų archipelago sala.

la_gomera_Mirador_del_Santo
- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos