33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosPriimti planai sutvarkyti pakrantės takus Los Kristianose ir nuo Palmmaro iki Las...

Priimti planai sutvarkyti pakrantės takus Los Kristianose ir nuo Palmmaro iki Las Galletaso.

- Advertisement 3-


Tenerifės pietuose esančioje Aronoje vykdomas naujas pakrantės takų gerinimo projektas „Camino de la Costa: Projektas, į kurį investuojama 68 000 eurų, visiškai finansuojamas Aronos miesto tarybos pagal salų plėtros strateginę programą (MEDI), ypatingą dėmesį skiriant atkarpai, jungiančiai Palm Mar ir Las Galletas, einančiai pro Punta de Rasca švyturį.

Šis finansavimas yra programos, kuria siekiama pagerinti salos turizmo infrastruktūrą, optimizuoti turistų patirtį, apsaugoti kraštovaizdį ir skatinti vietovės ekonominę plėtrą, dalis. Tikimasi, kad per šį laikotarpį bus atliktos būtinos intervencijos, kad kelias būtų patobulintas ir „Camino de la Costa” taptų tinkamu pakrantės pėsčiųjų taku, kuris gyventojams ir lankytojams suteiktų patrauklesnę ir visapusiškesnę patirtį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Aronos merė Fátima Lemes sakė, kad „šis projektas yra strateginė investicija į regiono augimą ir atsakingą plėtrą, orientuota į vietovės gamtos turtų išryškinimą. Iniciatyva siekiama atverti savivaldybę gyventojams ir lankytojams, norintiems mėgautis juos supančia gamtine aplinka.”

undefined

Priimti planai sutvarkyti pakrantes takus Los Kristianose ir nuo Palmmaro iki Las Galletaso

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi