26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosKanarų salų prezidentas patvirtino, kad neatmeta galimybės įvesti turistų mokestį

Kanarų salų prezidentas patvirtino, kad neatmeta galimybės įvesti turistų mokestį

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybės pirmininkas Fernando Clavijo šeštadienį pakartojo, kad neatmeta galimybės įvesti turistų mokestį, nors penktadienį viceprezidentas Manuelis Domínguezas pareiškė, kad tokio mokesčio nebus.

Kalbėdamas spaudai Gran Kanarijoje vykusiame KT partijos salų suvažiavime, jis sakė: „Tiesa, kad ekologinis mokestis nėra įtrauktas į vyriausybės programą, tačiau taip pat tiesa, kad mes esame pasirengę diskutuoti; vyriausybė visada dalyvaus dialoge.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Clavijo sakė, kad vyriausybė turi peržiūrėti turizmo modelį, todėl balandžio 30 d. surengė septynių Kanarų salų prezidentų konferenciją. „Tai sėkmingas modelis, sukūręs daug darbo vietų ir gerovės, tačiau tiesa ir tai, kad turime jį toliau tobulinti”, – sakė jis, pažymėdamas, kad vien skaičiuoti turistus ir lėktuvų bilietus nepakanka. „Turime gilinti pridėtinę vertę, didinti apyvartą, pelną ir gerovę. Todėl visa tai bus aptariama atvirai, nesislapstant ir neslepiant jokių tabu temų.”

Be to, balandžio 10 d. per regiono parlamento plenarinę sesiją Kanarų salų prezidentas pareiškė, kad jis „nėra uždaras” diskusijoms apie galimybę archipelage įvesti turizmo mokestį.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi