26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosIš Fred.Olsen kelto iškritęs automobilis ištrauktas iš jūros

Iš Fred.Olsen kelto iškritęs automobilis ištrauktas iš jūros

- Advertisement 3-


Kovo 30 d. iš kelto „Fred Olsen” triumo į jūrą iškritęs automobilis, plaukęs iš San Sebastiano de La Gomeros į Tenerifę, buvo ištrauktas iš vandens. Netikėtas incidentas ypač nustebino jo savininką, kuris tapo įvykio liudininku ir, supratęs, kad tai jo transporto priemonė, nedelsdamas įspėjo įgulą. 2021 m. transporto priemonės savininkas Matijasas susidūrė su nemaloniais įvykiais, kai išsiveržus La Palmos ugnikalniui jo namus užliejo lava. Duodamas interviu „Cope Canarias”, jis minėjo, kad keldamasis keltu paprastai keliauja auksine klase, nes tai reiškia, kad jo automobilis bus pastatytas netoli išvažiavimo rampos ir jis išlips vienas pirmųjų.

Matías taip pat sakė, kad stropiai laikėsi visų Fredo Olseno saugos instrukcijų, nes savo keturratį automobilį pastatė priekiniais ratais pasukęs į dešinę ir įjungęs rankinį stabdį. Tačiau keltui išplaukiant iš uosto jis susidūrė su stipriomis bangomis, dėl kurių įvyko netikėtas incidentas. Pamatęs, kad nuo kelto nukrito ir vandenyje plūduriuoja automobilis, Matíasas pažvelgė į jį ir suprato, kad tai jo automobilis. „Mane ištiko šokas, – sakė jis, – iš pradžių negalėjau prisiminti, ar palikau savo šunis La Palmoje, ar jie buvo automobilyje!” Laimei, šunys nebuvo su juo, jie buvo saugiai namuose. Tačiau Matijasas sakė, kad jei jie būtų buvę automobilyje, jis būtų šokęs į jūrą jų gelbėti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Matijasas avariją pirmiausia siejo su jūros sąlygomis, tačiau taip pat pripažino žmogiškosios klaidos galimybę. Nepaisant incidento, jis sumenkino jo rimtumą, apibūdindamas jį kaip „nenumatytą situaciją”, ir neužsiminė apie ketinimus imtis teisinių veiksmų prieš Fred.Olsen.

Is FredOlsen kelto iskrites automobilis istrauktas is juros

Spauskite čia, kad pamatytumėte originalų straipsnį>>

undefined


undefined

- Advertisement 4-

Naujausi