25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaFuerteventuraĮjungtas pavojaus signalas dėl pakrančių potvynių rizikos Fuerteventūroje ir Lansarotėje

Įjungtas pavojaus signalas dėl pakrančių potvynių rizikos Fuerteventūroje ir Lansarotėje

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybė per Nepaprastųjų situacijų generalinį direktoratą paskelbė pavojaus padėtį dėl pakrančių potvynių pavojaus Lansarotėje ir Fuerteventuroje, kaip numatyta Specialiajame civilinės saugos ir reagavimo į ekstremalias situacijas dėl potvynių pavojaus Kanarų salų autonominėje bendruomenėje plane (PEINCA).

Prognozuojama, kad per potvynius ir atoslūgius gali kilti pakrantės užtvindymo pavojus dėl bangų, kurios per potvynius ir atoslūgius gali perskelti jūros sienas ir kelius, esančius netoli pakrantės, o pavojus padidėja likus dviem valandoms iki didžiausio potvynio ir iki pusantros valandos po jo. Ypač intensyvūs potvyniai per jaunatį bus šiandien, trečiadienį, balandžio 10 d., nuo 2.50 val. iki 3.15 val. ir vėliau nuo 3.15 val. iki 3.40 val.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Atsižvelgiant į tai, Nepaprastųjų situacijų generalinis direktoratas pataria gyventojams nestovėti dokų ar molų galuose, nerizikuoti fotografuoti ar filmuoti netoli tų vietų, kur lūžta bangos.

Žmonės turėtų vengti važiuoti keliais netoli kranto linijos ir užsiimti sportine bei pramogine veikla netoli pakrantės, pavyzdžiui, žvejyba.

Žmonės, gyvenantys pakrantėje, turėtų apsaugoti savo namus nuo galimo jūros vandens įsiveržimo ir pašalinti visus lauke esančius daiktus, kuriuos gali nuplauti bangos.

Jeigu kas nors įkrenta į vandenį, turėtų pasitraukti nuo bangų lūžio vietos, kviesti pagalbą ir laukti, kol bus išgelbėti. Jei jūroje pamatysite nelaimės ištiktą žmogų, meskite jam plūdurą su plūduriavimo priemone arba bet kokį daiktą, už kurio jis gali laikytis, ir nedelsdami praneškite 112. Nerizikuokite patys lipdami į vandenį.

undefined


Ijungtas pavojaus signalas del pakranciu potvyniu rizikos Fuerteventuroje ir Lansaroteje

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos