33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaFuerteventuraDaugiau beprotiško apgyvendinimo - šį kartą tranzitinis furgonas kažkieno sode

Daugiau beprotiško apgyvendinimo – šį kartą tranzitinis furgonas kažkieno sode

- Advertisement 3-


Kanarų salose vis atsiranda beprotiškų apgyvendinimo pasiūlymų: nuo palapinių ant stogų terasų iki medinio namelio saugomoje teritorijoje su kibiru tualetui, o dabar – „Ford Transit” mikroautobuso viduryje sodo Fuerteventūroje, kuriame nėra WIFI, kad svečiai galėtų atsikratyti skaitmeninio pasaulio.

Pasak laikraščio „La Provincia”, šis naujausias pasiūlymas yra Las Hermosas, Pajaros savivaldybėje, o šeimininkė Katrin sako: „Apsistokite Fuerteventuros žvaigždžių apsaugos zonoje ir mėgaukitės kalnų vaizdais. Sodyboje stovi visiškai įrengtas raudonas „Ford Transit” automobilis, kuriame gali patogiai apsistoti vienas ar du žmonės. „Rekomenduoju išsinuomoti automobilį, nes ši sodyba yra šiek tiek nuošaliau, o artimiausias miestas, kuriame yra komercinių objektų ir restoranų, yra už 3 kilometrų”, – pataria Katrin.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal skelbimus internetinėse apgyvendinimo platformose, kaina paprastai yra apie 29 eurus už naktį, taigi 5 nakvynės iš viso kainuoja 145 eurus. Tačiau tai – furgonas kažkieno sode!

undefined

Daugiau beprotisko apgyvendinimo si karta tranzitinis furgonas kazkieno sode

- Advertisement 4-

Naujausi