26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifėje žuvo į jūrą įkritęs turistas, bandęs pasidaryti asmenukę

Tenerifėje žuvo į jūrą įkritęs turistas, bandęs pasidaryti asmenukę

- Advertisement 3-


Vakar (trečiadienį) mirė 53 metų turistas, kurį, fotografuojantį ant uolų prie natūralių baseinų Puerto de la Kruze (Tenerifė), stiprios bangos nuplovė į jūrą. Šis tragiškas įvykis pabrėžia jūros keliamus pavojus ir įvyko tuo metu, kai vyriausybė perspėjo apie pavojingas sąlygas ir patarė nerizikuoti bandant pasidaryti „tobulą” atostogų nuotrauką.

Apie 16.15 val. nepaprastųjų situacijų ir paslaugų koordinavimo centras (CECOES) gavo skubų skambutį apie šį įvykį, todėl buvo imtasi skubių gelbėjimo veiksmų. Į pagalbą buvo išsiųsti įvairūs pagalbos ištekliai, įskaitant GES sraigtasparnį, greitosios pagalbos automobilius, SUC medicinos personalą, taip pat jūrų gelbėjimo laivus ir vietos policijos, nacionalinės policijos, Guardia Civil ir ugniagesių komandos atstovus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Gelbėtojų komandoms pavyko surasti vandenyje esantį vyrą, tačiau gelbėjimo darbus aptemdė jo būklės sunkumas, nes, kai jį surado sraigtasparnio įgula, jam jau buvo sustojusi širdis su skendimo požymiais, o skrydžio į La Guancha sraigtasparnių aikštelę metu buvo atliekamas dirbtinis kvėpavimas, taip desperatiškai bandant išgelbėti poilsiautojo gyvybę.

Vos atvykus ir nepaisant ant žemės dirbusių medikų pastangų, vyras nerodė jokių atsigavimo požymių, o po intensyvių intensyvaus gaivinimo manevrų minučių medikai buvo priversti konstatuoti jo mirtį.

Civilinė gvardija, pasitelkusi teisminę policiją, perėmė kūną, kol atvyks koroneriai, kurie išsivežė lavoną oficialiam atpažinimui ir skrodimui.

Tenerifeje zuvo i jura ikrites turistas bandes pasidaryti asmenuke

Šis incidentas yra ryškus priminimas apie nenuspėjamą gamtos jėgą ir būtinybę paisyti saugos įspėjimų. Kanarų salų vyriausybės Nepaprastųjų situacijų generalinis direktoratas išplatino pareiškimą, kuriame visuomenė raginama imtis ypatingų atsargumo priemonių, ypač prie jūros.

Patariama nesiartinti prie molų ir molų galų, nefotografuoti ir nefilmuoti šalia lūžtančių bangų, taip pat susilaikyti nuo kelionių netoli pakrantės esančiais keliais ir nedalyvauti jūrinėje veikloje tose vietose, kurias veikia styginių bangų sūkuriai jūroje.

- Advertisement 4-

Naujausi