26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiKanarų salos oro uoste suimta 21 kvepalų ir balzamų po skutimosi pavogusi...

Kanarų salos oro uoste suimta 21 kvepalų ir balzamų po skutimosi pavogusi pora

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija Fuerteventuros oro uoste sulaikė 20 ir 31 metų vyrą ir moterį, kurie iš vienos oro uosto parduotuvės pavogė 21 buteliuką kvepalų ir balzamo po skutimosi, kurių vertė – daugiau kaip 2 000 eurų.

Oficialiame pranešime teigiama, kad parduotuvės darbuotojai pranešė pastebėję jauną porą, kuri kvepalus slėpė kelioniniame lagamine prieš išvykdama į skrydį į Tenerifę.

Fuerteventuros oro uosto Fiskalinio ir pasienio skyriaus agentai įlaipinimo zonoje pradėjo rankinių kratą, kurios metu aptiko paliktą ir neidentifikuotą lagaminą su pavogtais kvepalais.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vėliau buvo atlikta apsaugos kamerų analizė, kurios metu buvo užfiksuota, kaip pora paima kvepalus ir įdeda juos į rožinės ir baltos spalvos lagaminą, kuris iš pradžių buvo tuščias, kad būtų galima gabenti pavogtus daiktus. Kadangi prie jų buvo Civilinės gvardijos pareigūnai, jie išmetė lagaminą, kad išvengtų sąsajų su nusikaltimu.

Vis dėlto, per vaizdo stebėjimo kameras identifikavus porą, jie buvo surasti įlaipinimo zonoje ir vėliau sulaikyti.

Grąžinti kvepalai buvo grąžinti neapmuitinamų prekių parduotuvei, o įtariamieji kartu su atitinkamais procesiniais veiksmais perduoti Puerto del Rosario muitinės teismo teisminėms institucijoms.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi