26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiSeptyni britai suimti po muštynių Veronikoje, per kurias buvo sužeisti trys žmonės

Septyni britai suimti po muštynių Veronikoje, per kurias buvo sužeisti trys žmonės

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė septynis 21-34 metų amžiaus britus, kurie kaltinami užpuolimu po muštynių prie naktinio klubo Veronicas rajone Playa de Las Americas Tenerifės pietuose. Įtariama, kad jie sunkiai sužalojo kitus tris britų poilsiautojus, o vienas iš jų neteko trijų dantų.

Incidentas įvyko ankstyvą kovo 11 d. rytą, kai gatvėje prie Veronicas klubo tarp kelių turistų kilo muštynės. Septynių vyrų grupė, palikusi tris nukentėjusiuosius pusiau sąmoningus ant žemės, pabėgo paplūdimio link.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Į įvykio vietą atvykusi nacionalinė policija paprašė suteikti medicininę pagalbą nukentėjusiesiems, apklausė nukentėjusiuosius ir iš liudininkų surinko informaciją apie užpuolikų išvaizdą.

Remdamiesi nukentėjusiuosius prižiūrinčių pareigūnų pateikta informacija, keli kiti nacionalinės policijos patruliai nustatė įtariamuosius promenadoje ir netrukus po užpuolimo juos sulaikė bei uždarė į areštinę.

Sulaikytieji kartu su atitinkamu policijos pranešimu buvo perduoti kompetentingai teisminei institucijai tolesniam bylos nagrinėjimui.

- Advertisement 4-

Naujausi