26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiDėl gaisro Guazos kalne tūkstančiai žmonių pietų Tenerifėje liko be mobiliojo ryšio...

Dėl gaisro Guazos kalne tūkstančiai žmonių pietų Tenerifėje liko be mobiliojo ryšio paslaugų

- Advertisement 3-


Praėjusią naktį (sekmadienį) ant Montaña de Guaza kalno, nuo kurio atsiveria vaizdas į Los Cristianos miestą Tenerifės pietuose, kilęs gaisras visiškai suniokojo pastatą, kuriame įrengti radijo, skaitmeninės televizijos ir telekomunikacijų siųstuvai, taip pat didžiąją dalį bokšto ir kelias antenas, kurias ugniagesiai stengėsi išgelbėti.

Žala buvo tokia didelė, kad tokios bendrovės kaip „Vodafone” nutraukė savo mobiliojo ryšio paslaugų teikimą ir tūkstančiai žmonių šioje salos dalyje liko be paslaugų, be to, be kitų telekomunikacijų ir radijo stočių.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kad ugniagesiai galėtų dirbti be pavojaus, buvo nutrauktas elektros energijos tiekimas, todėl radijo stotys buvo priverstos naudoti generatorius, kad nenutrauktų transliacijų, kol gaisras bus saugiai užgesintas ir bus galima įvertinti žalos mastą.

Kovo 13 d., šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį, Montaña de Guaza vietovėje, kitame siųstuvų centre, kilo dar vienas gaisras, kuris, kaip ir šis, smarkiai paveikė telekomunikacijas. Policija abu incidentus traktuoja kaip padegimus, manydama, kad gaisrai buvo sukelti tyčia.

Del gaisro Guazos kalne tukstanciai zmoniu pietu Tenerifeje liko be mobiliojo rysio paslaugu

- Advertisement 4-

Naujausi