25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteDėl intensyvaus rūko Lansarotės oro uoste sutriko skrydžiai

Dėl intensyvaus rūko Lansarotės oro uoste sutriko skrydžiai

- Advertisement 3-


Kanarų salose tvyro tirštas rūkas, dėl kurio vakar (šeštadienį) Lansarotės oro uoste sutriko skrydžiai. 12 tarptautinių skrydžių negalėjo nusileisti ir buvo nukreipti į Fuerteventurą ir Gran Kanariją.

Pirmieji du rytiniai skrydžiai – „Iberia” skrydis į Madridą ir „Vueling” skrydis į Barseloną – negalėjo pakilti iki beveik 10 val. ryto, nes vėlavo beveik tris valandas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Po to situacija César Manrique oro uoste ėmė normalizuotis, iš pradžių nukreipti lėktuvai grįžo, o keturi lėktuvai skraidė virš Lansarotės, laukdami, kol rūkas išsisklaidys tiek, kad galėtų nusileisti.

Didžiausias matomumas buvo vos 200 metrų, todėl pakilti ir nusileisti buvo neįmanoma. Pagal aviacijos saugos taisykles Lansarotės oro uoste paprastai reikalaujama, kad matomumas būtų ne mažesnis kaip 1 000 metrų.

Šį rytą (sekmadienį) Tenerifė pabudo nuo tokio paties rūko virš pietinės salos dalies. Leidinio paskelbimo metu pietiniame oro uoste darbas vyksta įprastai, vėluojama tik minimaliai. Tačiau padėtis pasikeis, jei matomumas sumažės.

Del intensyvaus ruko Lansarotes oro uoste sutriko skrydziai
Šį rytą Tenerifės pietuose tvyro rūkas

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos