26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteLansarotėje automobiliui įsirėžus į britų turistų grupę žuvo 5 mėnesių kūdikis

Lansarotėje automobiliui įsirėžus į britų turistų grupę žuvo 5 mėnesių kūdikis

- Advertisement 3-


Praėjusį vakarą (pirmadienį) Playa Blanca mieste įvyko tragiškas eismo įvykis, kurio metu žuvo 5 mėnesių kūdikis, o dar keli žmonės buvo sužeisti, du iš jų – sunkiai, po to, kai į juos ant Playa Blanca miesto šaligatvio įsirėžė automobilis.

Pagal Skubios pagalbos tarnybų koordinavimo centro (CECOES) pranešimus, apie 18.20 val. į grupę anglų poilsiautojų, einančių Archipelago prospektu, įsirėžė automobilis, kurį vairuotoja nesuvaldė automobilio.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

CECOES į nurodytą vietą nedelsdama išsiuntė reikiamus skubios pagalbos išteklius, o atvykę medikai galėjo tik konstatuoti tragišką mažo kūdikio mirtį.

Dvi sunkios būklės moterys greitosios pagalbos automobiliu buvo nugabentos į Arrecifės ligoninės intensyviosios terapijos skyrių, o sraigtasparniu – į Las Palmas de Gran Kanarijos ligoninę skubiam gydymui. Kitos trys vidutinio sunkumo sužalojimus patyrusios moterys buvo gydomos įvykio vietoje, o vėliau išvežtos įprastam stebėjimui.

Policija šiuo metu tiria nelaimingą atsitikimą, tačiau dar per anksti žinoti visas detales. Viskas rodo, kad vairuotoja, kuri buvo patikrinta dėl narkotikų ir alkoholio, prarado automobilio kontrolę, nes važiavo per greitai, nors kai kurie šaltiniai teigia, kad ji pasuko, nes priešais ją buvo užtvertas kelias, vėliau užvažiavo ant šaligatvio ir atsitrenkė į žmonių grupę bei geležines tvoras.

Lansaroteje automobiliui isirezus i britu turistu grupe zuvo 5 menesiu kudikis

Policija tęsia šio tragiško įvykio tyrimą.

- Advertisement 4-

Naujausi