26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosNuo pirmadienio Tenerifėje atveriamos viešojo maitinimo įstaigų vidinės erdvės

Nuo pirmadienio Tenerifėje atveriamos viešojo maitinimo įstaigų vidinės erdvės

- Advertisement 3-

Ekspertų komiteto, konsultuojančio Kanarų salų vyriausybę, atstovas spaudai Lluis Serra-Majem praneša, kad rytoj, kassavaitinio susitikimo metu, Valdančioji taryba nuo pirmadienio sumažins apribojimus Tenerifėje iki 2 (oranžinio) lygio ir paskelbs tai BOC leidinyje.

,,Lemiamas sprendimas – komendanto valandos vėlinimas, ji prasidės 23:00 vakaro ir tęsis iki 6:00 valandos ryto. Svarbu – kavinės, restoranai ir barai turės galimybę atverti vidines erdves ir priimti 50% nuo įprasto klientų skaičius”.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Taip pat bus panaikinamas Tenerifės salos perimetro uždarymo įsakymas. Lluis Serra-Majem teigimu, ,,šiuo metu nėra Tenerifės perimetro uždarymo būtinybės”. Laikantis griežtų taisyklių bus galima sportuoti gimnastikos salėse ir sporto centruose.

Tačiau Ekspertų komiteto atstovas spaudai skuba įspėti: ,,neatsipalaiduokime, kad išvengtume užsikrėtimų skaičiaus kilimo, dažnai, kad tai, kas šiandien suvokiama kaip prizas, vėliau tampa bausme”.

Šis sprendimas reikš, kad susitikimai viešojo ir privataus naudojimo erdvėse ir toliau bus leidžiami ne daugiau kaip keturiems asmenims, išskyrus vieno namų ūkio gyventojus. Taip pat baruose, restoranuose, terasose ir kavinėse prie vieno staliuko gali prisėsti tik keturi asmenys. Viešojo maitinimo įstaigų darbo laikas – 23:00 valanda.

Giminaičiams suteikiama galimybė lankyti pacientus ir slaugos namų gyventojus, bet tik su įstaigos personalo leidimu. Miestų bei didmiesčių viešasis transportas ir toliau perveš 50% nuo įprasto keleivių skaičiaus.

Galiausiai Lluis Serra-Majem pareiškė norintis „pasveikinti visus Tenerifės gyventojus, nes šio Kalėdinio laikotarpio metu jie sugebėjo sumažinti užsikrėtimų skaičių, kurį patvirtina statistiniai duomenys”.

- Advertisement 4-

Naujausi