24.6 C
Tenerife
Šeštadienis, 8 gegužės, 2021
Reklama
PradžiaTenerifėKaip Tenerifėje iš oro uostų patekti į pagrindinius salos miestus ir kurortines...

Kaip Tenerifėje iš oro uostų patekti į pagrindinius salos miestus ir kurortines zonas?

- Advertisement 3-

Tenerifėje įdiegta puiki viešojo transporto infrastruktūra, todėl tarp pietinio (Tenerifė Sur Reina Sofia) oro uosto bei pagrindinių kurortinių zonų, Tenerifės sostinės ir šiaurinio oro uosto (Tenerifė Norte Los Rodeos) kursuoja autobusai. Tokiu būdu turistams patogu pasiekti bet kurį salos miestą.

COVID-19 pandemijos laikotarpiu Tenerifėje autobusuose negalima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Norint pasinaudoti Tenerifės viešuoju transportu reikės parsisiųsti TEN+MOVIL programėlę į telefoną ANDROID https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metrotenerife.viamovil ir įsigyti 1 dienos bilietą už 10 EURAutobusas, maršruto Nr.111 kursuoja tarp Tenerifės sostinės – Santa Cruz de Tenerifė, pietinio oro uosto bei kurortinių Los Cristianos ir Kosta Adechės zonų.

Autobusas, Nr.343 jungia Puerto de la Kruzą, šiaurinį bei pietinį oro uostus su Los Cristianos ir Kosta Adechė.

Naktinis autobusas Nr.711 vyksta iš Santa Cruz de Tenerife į pietinį oro uostą, Los Cristianos ir Kosta Adechė.  Tačiau autobusas maršrutu Nr.711 išvykstantis iš pietinio oro uosto 23:20 valandą ir 01:05 valandą važiuoja ne į autobusų stotį Kosta Adechėje (Estacíon Costa Adeje), o toliau – į prekybos centrą El Duque.

Anksčiau kelionės autobusu kaina svyravo tarp 3-4€.

Pavyzdžiui, Pietinis oro uostas – Kosta Adechė kainuos 3.70€
Kelionė autobuso maršrutu Nr.343 – Šiaurinis oro uostas – Pietinis oro uostas kainavo 9.70€ Bet kaip minėjome anksčiau, su dienos bilietu už 10 EUR galima važinėtis po visą salą 24 val.

Iš šiaurinio oro uosto taip pat kursuoja autobusai, vežantys į pagrindinius Tenerifės kurortus.

Taksi paslauga – pats paprasčiausias ir patogiausias būdas pasiekti kelionės tikslą.  Kelionė iš Tenerife Sur Reina Sofia iki:
– Kosta Adechė kainuos maždaug 20€
– Playa de las Américas 30-35€
– Los Gigantes 65€
– Puerto de la Cruz 110€

Taksi yra nustatytas fiksuotas tarifas, apmokėjimas vyksta tiksliai pagal taksometro parodymus. 1 km į/iš oro uosto kainuoja 1.70€ (nepriklausomai nuo oro uosto). Kelionės kurorto miestuose kainuoja žymiai pigiau. Verta įsidėmėti, kad po 22:00 valandos vakaro taksi paslaugos brangsta maždaug 25%. Jeigu keliautojas nori sutaupyti, protinga iš oro uosto į autobusų stotį vykti autobusu, o iš stoties iki savo viešbučio ar išsinuomotų apartamentų užsisakyti taksi.

Taksi galite išsikviesti pasinaudoję mobiliąja programėle 1TAXI!

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ega.taxiDar vienas patogus būdas iš oro uosto pasiekti Tenerifės kurortus – pasinaudoti automobilių nuoma Tenerifėje. PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ, jūs galėsite išsirinkti iš kelių kompanijų pasiūlymų https://kanarai.eu/recommends/automobiliu-nuoma-tenerifeje/

Jeigu jūs planuojate kelionės po Tenerifę metu nuomotis mašiną, verta tai padaryti dar prieš atvykstant į Tenerifę, taip bus žymiai pigiau nei nuomotis atvykus į oro uostą. Išsinuomavus automobilį jūs susipažinkite su sala jau kelionės iš oro uosto metu ir leisitės į pirmą nuotykį vos pasiekę Tenerifės salą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai