26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaIspanijaIspanijoje apsauginių veido kaukių dėvėjimą lauke planuojama atšaukiamas jau nuo birželio 26-osios

Ispanijoje apsauginių veido kaukių dėvėjimą lauke planuojama atšaukiamas jau nuo birželio 26-osios

- Advertisement 3-

Vakar (penktadienį) Ispanijos ministras pirmininkas Pedro Sánchez paskelbė, kad nuo kito šeštadienio, birželio 26 dienos, apsauginės veido kaukės nebebus privalomos viešosiose vietose lauke.

Círculo de Economía susitikimo uždarymo ceremonijoje, jis paaiškino, kad ateinantį ketvirtadienį (birželio 24-ąją) sušauks neeilinį Ministrų tarybos posėdį šiai priemonei patvirtinti.

„Tai bus paskutinis savaitgalis su kaukėmis po atviru dangumi”, – džiaugėsi premjeras, kuris pabrėžė, kad vyriausybės prognozės dėl pandemijos pabaigos yra ne tik per daug optimistiškos, bet ir prasilenkia su tikrove.

Ilgai lauktą naujieną netikėtai paskelbė pats Pedro Sánchez, po to, kai praėjusį trečiadienį paskatino diskusijas, patikindamas, kad „netrukus” apsauginės veido kaukės taps nebūtinu atributu. Jų nebereikės dėvėti viešose vietose ten, kur bus užtikrintas saugus tarpasmeninis atstumas.

Vyriausybė nusprendė palikti šį svarbų pranešimą premjerui, nes, nors Sveikatos apsaugos ministerijos ir autonominių bendruomenių susitikimuose apie tai kalbama jau kelias savaites, tai yra išimtinai centrinės vyriausybės sprendimas.

Pažymima, kad apsaugines veido kaukes vis dar teks dėvėti vidinėse viešųjų patalpų zonose bei vietose, kur neįmanoma išlaikyti saugaus tarpasmeninio atstumo.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai