25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasTuristai grįžta namo! Kas iš tikrųjų kaltas?

Turistai grįžta namo! Kas iš tikrųjų kaltas?

- Advertisement 3-


Nuo to, kaip žiniasklaida skelbia informaciją apie įvykius, dažnai gali priklausyti, kaip juos suvokia jos stebėtojai. Jei futbolo rungtynėse pasirodo striptizo mėgėjas, nemanau, kad visi futbolo sirgaliai yra striptizo mėgėjai. Pavyzdžiui, užtenka vieno pikto žmogaus su purškiamaisiais dažais ir išmaniuoju telefonu, kad įteigtų, jog visa sala jaučia neapykantą svečiams iš užsienio, o tai paprasčiausiai yra visiška nesąmonė. Galėčiau ant sienos užpurkšti dramatišką šūkį, nufotografuoti jį, pasidalyti juo, ir net nespėjus apsidairyti, dėl mano paties purškiamais dažais užrašytos beprasmės šiukšlės kiltų didžiulis triukšmas.

Vis dėlto šiuo metu, ypač Tenerifės pietuose, yra problema dėl laisvų ir įperkamų būstų. Sakydamas „problema” turiu omenyje didžiulę, didžiulę problemą! Kol paaiškinsiu, įsitempkite.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tie, kurie nusprendė išniekinti pastatus, yra idiotai. Jų grafičiai visiškai nepadėjo ir nepadės šiam reikalui. Turizmas Tenerifės pietuose yra labai svarbus, be jokios abejonės, mes visi patyrėme gyvenimą be jo pandemijos metu. Tačiau problemos, kurias jis pradėjo kelti, taip pat kelia didžiulį nerimą.

Pietų miestų merijos 50 metų nuosekliai siekė, kad turistų rinka gautų vis daugiau ir daugiau. Tai, ką jie sukūrė, mano nuomone, yra absoliučiai fantastiška! Tuo neabejoju, ir esu tikras, kad taip pat yra ir kituose kitų salų kurortuose.

Visi poreikiai, kurių gali pageidauti bet kuris lankytojas, yra patenkinti. Pramogų parkai, prekybos centrai, valgymas, gėrimas, šeimos pramogos, unikalūs potyriai… Visa tai yra tam, kad kiekvienas galėtų tuo mėgautis.

Kiek man žinoma, Tenerifė yra fantastiškiausia vieta Europoje. Nesvarbu, kokio amžiaus, tautybės, biudžeto ar situacijos esate, viskas čia yra, todėl ji tokia populiari, ir čia taip pat slypi bėda.

Miestų merijos, turizmo taryba ir Kanarų vyriausybė pagaliau pasiekė savo tikslą – būti geriausiais, tačiau jie pamiršo vieną esminį savo sėkmės ingredientą.

„Turistai eikite namo!” – tai nepaprastai trumparegiškas kažkieno pykčio priepuolis. Nieko daugiau. Vis dėlto manau, kad nors turistai jį turėtų priimti su kaupu, kova yra tikra. Labai labai labai reali, ir turistams svarbu suprasti šią žinią.

Turistai nėra problema, problema yra atsakingos merijos!

Dėl didelio skaičiaus nekilnojamojo turto objektų, kurie dabar nuomojami poilsiautojams, nėra kur gyventi. Paprasta.

Darbo yra daug, bet niekas negali nei rasti būsto, nei įpirkti būsto, kuris būtų pasiekiamas per protingą atstumą, o anksčiau tai niekada nebuvo problema.

Kodėl godžios miestų tarybos nuolat leisdavo išduoti planavimo leidimus statyti viešbutį po viešbučio, viešbutį po viešbučio, neatsižvelgdamos į tai, kur gyvens tokių viešbučių darbuotojai? Aš pats paklausčiau auditorijos, nes taip trumparegiškai elgtis yra neįtikėtinai neatsakinga.

Taigi, dabar jūs turite… tai ir yra problema! Tai ir yra vietos neramumų priežastis. Turistai visai ne problema! Tiesą sakant, toli gražu ne.

Dabartinis turizmo klestėjimas yra būtent tai, ko šios neadekvačios savivaldybės visada norėjo, tačiau jos visiškai nepaisė tų, kurie rūpinosi, kad tai pavyktų!

Ne paslaptis, kad pietuose yra išsibarstę daugybė turistinių namelių. Tai ne hipiai, tai paprasti dirbantys žmonės, kuriems neliko kitos išeities, nes jie neturi kur gyventi!

Ilgalaikės būsto nuomos kainos tapo juokingos. 1 700 eurų už padorų 2 kambarių butą gražiame komplekse netoli turistinių zonų? Manau, kad Londono centre, kur vidutinis atlyginimas būtų „gerokai didesnis”, galima gauti pigesnį būstą.

Taigi, kol šie vadinamieji valstybės tarnautojai sėdi savo gražiose vilose kalnų viršūnėse ir rūpinasi savimi, visiškai pamirštama apie tuos, kurie dirba grioviuose ir rūpinasi, kad turistai turėtų neįtikėtinas atostogas.

Kas gali kaltinti šiuo metu vyraujantį bendrą neteisybės jausmą? Aš tikrai ne, ir tikiuosi, kad bet kuris neseniai atvykęs svečias, kuriam, pamačius šį absurdišką graffiti, liko rūgštus skonis burnoje, gali persvarstyti savo nuomonę.

Turistai grįžta namo? Tikrai ne. Galbūt ten savo pyktį nukreipia tie, kurie nepatenkinti šia siaubinga situacija, tačiau kaltė tenka tiems, kurie pastatė Romą, neturėdami pakankamai romėnų. Ir visi žinome, kas jiems nutiko.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos