24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasKanarų restoranas atkeršijo įtakingam asmeniui, kuris paprašė valgyti nemokamai

Kanarų restoranas atkeršijo įtakingam asmeniui, kuris paprašė valgyti nemokamai

- Advertisement 3-


Visi žinome, kad socialinė žiniasklaida gali būti labai plati, jei naudojama tinkamai, ir kad „Instagram”, „YouTube” ir „TikTok” yra žmonių, kurie yra tikri influenceriai. Jie turi daug sekėjų ir naudojasi šiuo „tariamu” patikimumu, kad reklamuotų produktus ir prekių ženklus, gautų nemokamų daiktų ir valgytų nemokamai mainais už tai, kad pasakoja, kaip tai yra nuostabu.” Tačiau atrodo, kad šiais laikais visi mano esantys influenceriai, net ir tie, kurie turi mažai sekėjų, arba tie, kurie atvirai pasakoja, kokie nuostabūs ir puikūs dalykai mainais už nemokamus dalykus.

Tai tie, kurie erzina įmones ir kreipiasi į jas prašydami nemokamų dalykų, pavyzdžiui, nemokamo maitinimo, mainais už tai, kad jos savo profilyje paskelbs teigiamų atsiliepimų, ir tai užkliuvo vieno Kanarų salų restorano savininkui, kurio atsakymas tapo virusiniu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kaip matote, „influenceris” (ne pirmas) kreipėsi į restoraną prašydamas nemokamai pavalgyti, o savininkas atsakė taip:

Kanaru restoranas atkersijo itakingam asmeniui kuris paprase valgyti nemokamai


„Laba diena, kartais man atrodo, kad jūs (influenceriai) tai darote specialiai. Jei esate kanarietis, atsigręžęs vos dvi kartas atgal, pamatysite milijonus akmeninių sienų beveik visuose miestuose, pamatysite šeimas, kurios pragyveno iš žvejybos, žemdirbystės ir žemės ūkio, šeimas, kurios emigravo, kad išgyventų, ir visa tai buvo pagrįsta sunkaus darbo principu. Imkitės darbo iš meilės Dievui!”
Restorano savininko atsakymą sveikina kiti verslininkai, nes jiems irgi nusibodo tokie prašymai, ir jis paplito socialiniuose tinkluose, nes žmonės mėgsta ir dalijasi jo atsakymu.

Atrodo, kad tikrų influencerių nauda yra akivaizdi, tačiau tie, kurie daro dalykus už dyką, taip pat yra akivaizdūs.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos