26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasKanarų salų vyriausybė žengia pirmąjį žingsnį, kad mokyklose būtų uždrausti mobilieji telefonai

Kanarų salų vyriausybė žengia pirmąjį žingsnį, kad mokyklose būtų uždrausti mobilieji telefonai

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybė svarsto galimybę uždrausti mobiliuosius telefonus viso regiono mokyklose, o tai yra drąsus žingsnis, sukėlęs plačias diskusijas. Švietimo ministras Poli Suarezas šiandien (pirmadienį) atskleidė, kad vyriausybė rimtai svarsto Kanarų salų mokyklų tarybos pateiktą rekomendaciją, kuria siūloma ne visiškai uždrausti, o reglamentuoti mobiliųjų telefonų naudojimą švietimo įstaigose.

Išskirtiniame interviu EFE P. Suárezas pabrėžė, kad nors Mokyklų tarybos ataskaita yra patariamojo pobūdžio, joje pasisakoma prieš visišką mobiliųjų telefonų uždraudimą mokyklose. Vietoj to ataskaitoje pasisakoma už nuoseklią ir ribojančią reguliavimo sistemą, reglamentuojančią asmeninį ir laisvalaikio naudojimąsi šiais prietaisais.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nepaisant to, kad jis asmeniškai linkęs uždrausti mobiliuosius telefonus mokyklose, Suarezas patvirtino, kad ministerija nuodugniai išnagrinės ataskaitą. Analizuojant bus sutelktas dėmesys į konkrečius aspektus, pavyzdžiui, tinkamų nuostatų švietimo įstaigoms užtikrinimą ir situacijų, kai prietaisų naudojimas gali lemti nepageidaujamą elgesį ar trikdžius mokyklos aplinkoje, sprendimą. Tikimasi, kad galutinis sprendimas šiuo klausimu bus priimtas artimiausiomis savaitėmis.

„Pripažįstame konsensuso svarbą ir pripažįstame esamas situacijas, pavyzdžiui, švietimo įstaigų autonomiją”, – teigė Suárezas, pabrėždamas, kad reikia subalansuoto požiūrio, kuriame būtų atsižvelgta ir į mobiliųjų telefonų reguliavimą, ir į atskirų mokyklų laisvę.

Siūloma bendra reguliavimo sistema, kurioje pasisakoma už subalansuotą požiūrį, sulaukė ministerijos palaikymo. Suárezas išreiškė ministerijos pritarimą šiai iniciatyvai, pabrėždamas būtinybę rasti bendrą sutarimą, kad būtų galima spręsti problemas, kylančias dėl mobiliųjų telefonų naudojimo švietimo centruose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO