30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasPagaliau bus sutvarkytas Los Kristianoso pakrantės takas

Pagaliau bus sutvarkytas Los Kristianoso pakrantės takas

- Advertisement 3-


Aronos miesto taryba paskelbė konkursą jūros sienos ir turėklų apgadinimams Los Tarajales promenadoje Los Cristianos mieste, Tenerifės pietuose, ištaisyti, kuriam skirta šiek tiek daugiau nei pusė milijono eurų.

Gegužės 31 d. baigiasi terminas, per kurį įmonės gali pateikti savo pasiūlymusst, o kai sutartis bus sudaryta, jos turės ją įvykdyti per du mėnesius.

Remonto metu bus ištaisyti visi pažeidimai, kuriuos padarė stiprios bangos pajūrio promenadoje po to, kai ją perdavė Generalinė krantų direkcija.

Pirmasis Los Tarajales promenados darbų etapas apėmė 1,5 mln. eurų investiciją, kurią 2020 m. atliko Aronos taryba ir Tenerifės Kabildas, ir kuri atjaunino svarbią Los Cristianos pakrantės dalį.

Darbai iš esmės pagerino prieinamumą ir sujungė Calle El Coronel su Avenida Juan Carlos I pėstiesiems 265 metrų ilgio promenados atkarpoje, įrengti nauji suoliukai ir sėdynės, kad žmonės galėtų grožėtis vaizdais.

Šis naujausias projektas prisideda prie paties paplūdimio regeneravimo ir atnaujinimo projekto, kuriam jau skirtas dviejų milijonų eurų valstybės finansavimas iš 2022 m. bendrojo valstybės biudžeto, nes taryba ir toliau gerina teritoriją.

Aronos meras José Juliánas Mena sakė: „Pagaliau, po kruopštaus darbo rengiant projektą ir suderinus jį su Generaliniu krantų direktoratu, Los Cristianos gyventojai ir poilsiautojai vėl galės mėgautis visa Los Tarajales promenada. Jūros pažeistos sienos dalies šioje pakrantės dalyje remontas – puiki žinia savivaldybei”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai