24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimas100 ugniagesių tebedirba gesindami Tenerifės gaisro plotus

100 ugniagesių tebedirba gesindami Tenerifės gaisro plotus

- Advertisement 3-


Praėjus daugiau nei trims savaitėms nuo rugpjūčio 15 d. prasidėjusio miško gaisro Tenerifėje, jo vis dar nepavyksta suvaldyti, o vyriausybė vis dar turi 110 gelbėtojų komandą, kuri stengiasi jį užgesinti. Šie darbuotojai daugiausia dėmesio skiria gaisro židinio teritorijoms, kuriose jis vis atsinaujina, gesinti.Be antžeminio personalo, vakar (ketvirtadienį) surengtoje spaudos konferencijoje pranešė Kabildos departamentas, kad toliau dirba koordinavimo ir logistikos darbuotojai. Jie taip pat pranešė, kad likusieji „Brifor” operacijos dalyviai yra dislokuoti visoje saloje, kur stebi ir gesina gaisrą, kad būtų užkirstas kelias kitiems galimiems gaisro židiniams.th

Be to, 15 karių dalyvauja atstatymo darbuose, o dar 20 karių remontuoja miško kelius, šalindami gaisro sugadintas medžiagas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Prieiga į Teidės nacionalinį parką per TF-24 (La Esperanza) ir TF-21 (La Orotava) dar kelias savaites bus uždaryta eismui, kad būtų užtikrintas žmonių saugumas ir palengvintas gaisro gesinimas.

Taip pat uždarytas lieka ir TF-523 (Subida Los Loros), tačiau į Teidės nacionalinį parką galima patekti per Vilaflor (TF-21) ir Chío (TF-38), tačiau tik iki Portillo Alto, kad žmonės galėtų pasiekti lynų keltuvą ir toje vietovėje esančius restoranus.

Keliose savivaldybėse taikomos prevencinės priemonės:

Kabildas vis dar taiko 3 lygio priemones Güímar, Arafo, Fasnia, Candelaria, El Rosario, Tacoronte, El Sauzal, La Matanza de Acentejo, La Victoria de Acentejo, Santa Úrsula, La Orotava ir Los Realejos savivaldybėse. Draudžiama būti miške ir kūrenti lauke ugnį (laužus, krosnis, kepsnines, dujines virykles), demonstruoti fejerverkus, naudoti mašinas ir įrankius, kurie gali sukelti kibirkštis.

Uždrausti Teidės takai:

Visiškai uždaryti šie Teidės nacionalinio parko takai: 1 La Fortaleza takas, 2 Arenas Negras takas, 8 El Filo takas, 14 Alto de Guamaso takas, 17 Igueque takas, 20 Volcán de Fasnia takas, 21 Corral del Niño a La Yegua Blanca takas, 25 Recibo Quemado takas, 29 Degollada del Cedro takas, 34 Montaña Limón takas, 36 Alto de La Fortaleza takas ir 25 Recibo Quemado takas. 37 Cerrillar-Carnicería.

Kita vertus, takas Nr. 4 Siete Cañadas yra iš dalies uždarytas nuo El Portillo lankytojų centro pradžios iki jungties su taku Nr. 30 Los Valles (Risco de La Papelera), o takas Nr. 22 Lomo Hurtado yra iš dalies uždarytas nuo jo pradžios prie tako Nr. 1 La Fortaleza iki jungties su taku Nr. 33 Montaña Negra.

undefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos