33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasNaujausias keistas atostogų būstas - namelis sode su kibiru kaip tualetu

Naujausias keistas atostogų būstas – namelis sode su kibiru kaip tualetu

- Advertisement 3-


Vis dažniau susiduriame su keistais atvejais, kai Kanarų salose kaip turistų apgyvendinimas siūlomi įvairūs daiktai, kurie neatitinka teisinių reikalavimų, keliamų poilsio namams, o vakar į viešumą iškilo dar vienas.

Šiuo atveju vietinio Tenerifės laikraščio „Diario de Avisos” skaitytojas išreiškė savo pasipiktinimą pamatęs, kas siūloma vienoje iš pagrindinių nuomos platformų internete.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Skelbimas skirtas nameliui, esančiam Vlaverdėje, El Hierro saloje, kuriame, kaip teigiama skelbime, yra „sodas, nemokamas belaidis internetas ir vaizdas į jūrą”. Jis taip pat klasifikuojamas kaip „apartamentai” ir yra tokioje vietovėje, kuri tinka tokiai veiklai kaip žygiai pėsčiomis ar važinėjimas dviračiu, su „nemokama privačia automobilių stovėjimo aikštele”.

Iš tikrųjų tai yra namelis be durų, t. y. lova yra lauke, o apsaugai skirta tik užuolaida, virtuvę sudaro kempingo įranga, dušas yra iš žarnos be karšto vandens, tualetas – kibiras, o vieninteliai baldai – plastikinis stalas ir dvi kėdės savininko sodo sode.

Kol kas yra tik vienas atsiliepimas, kuriame jis apibūdinamas kaip „siaubingas”, nors juos aptarnavusiam personalui skiriama 7,5 balo iš 10. Tačiau didesnė problema yra ta, kad interneto platformos leidžia skelbti tokius skelbimus apie patalpas, kurios akivaizdžiai neturi licencijos priimti svečius.

- Advertisement 4-

Naujausi