26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaNaujienos"Loro Parque" pavadino PETA ir WAP "ekologiniais teroristais

„Loro Parque” pavadino PETA ir WAP „ekologiniais teroristais

- Advertisement 3-


Vakar (antradienį) „Loro Parque” pavadino tokias gyvūnų aktyvistų grupes kaip „Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais” (People for the Ethical Treatment of Animals, PETA) ir Pasaulio gyvūnų apsaugos organizacija (World Animal Protection, WAP) „ekoteroristais”, pabrėždama, kad į gyvūnų gerovę reikia žvelgti iš mokslinės perspektyvos, o ne „per rinkodarą ir emocijas”. Renginyje dalyvavo atitinkamai grupės prezidentas ir viceprezidentas Wolfgangas ir Christophas Kiesslingai bei Loro Parque fondo direktorius Javieras Almunia.

Wolfgangas Kiesslingas išreiškė būtinybę išsiaiškinti tam tikrus dalykus, atkreipdamas dėmesį į pastaraisiais metais atsiradusią naują galingą ir agresyvią pramonę. Jis teigė, kad kai kurios įmonės, iš esmės orientuotos į rinkodarą, virto aktyvistais, nors iš esmės yra „ekoteroristai”, su kuriais kasdien kovoja. Kiesslingas atkreipė dėmesį į jų taktiką – pulti dėl aukų pinigų, naudoti melą ir užsiimti pažeidimais, kartu pabrėždamas Loro Parque įsipareigojimą siekti skaidrumo ir nesislapstyti

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Christophas Kiesslingas pripažino, kad terminas „ekologinis teroristas” turi stiprų atspalvį, tačiau tvirtino, kad jis tiksliai apibūdina šias grupes. Jis kritikavo PETA veiksmus, įskaitant „Jet2” akcininkų susirinkimo boikotą ir grasinimą boikotuoti jų veiklą dėl bendradarbiavimo su „Loro Parque”, kuri valdo zoologijos sodą Puerto de la Cruz mieste ir akvariumą Las Palmas de Gran Kanarijoje.

Kiesslingas kaltino PETA ekstremizmu ir nekompetencija, nurodydamas aukštą gyvūnų eutanazijos prieglaudose rodiklį ir tai, kad jie orientuojasi į emocinę kampaniją, o ne į tikrą kompetenciją. Jis kritikavo tai, kad PETA gyvūnų prieglaudoms skiria minimalų biudžetą, o jų kaltinimus „Loro Parque” pavadino nepagrįstais bandymais emociškai paveikti visuomenę.

Iš kairės į dešinę: Kiesslingas, Wolfgangas Kiesslingas ir Javieras Almunia

Loro Parque pavadino PETA ir WAP ekologiniais teroristais
Kiesslingas pabrėžė, kad gamtai gresia neatidėliotinas pavojus, nes artimiausiais metais gali išnykti milijonas rūšių. Jis pabrėžė gamtosaugos centrų svarbą, teigdamas, kad Loro Parque yra ne tik zoologijos sodas, bet ir genetinis rezervatas, skatinantis mokslinius tyrimus, gamtosaugos pastangas natūraliose buveinėse ir už jų ribų, reabilitaciją, sąmoningumą ir švietimą

Javieras Almunia teigė, kad PETA ir WAP neteisingai interpretuoja gyvūnų gerovės sąvoką, savo poziciją grįsdami išankstiniais nusistatymais ir politiniais interesais, o ne moksliniais principais. Jis teigė, kad jų darbotvarkės tikslas – uždaryti zoologijos sodus, išnaikinti naminius gyvūnus ir nutraukti gyvūnų auginimą.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi