26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Ashotel" nerimauja dėl užklausų, kuriose klausiama, ar saugu atvykti į Tenerifę

„Ashotel” nerimauja dėl užklausų, kuriose klausiama, ar saugu atvykti į Tenerifę

- Advertisement 3-


Santa Kruso de Tenerifės provincijos viešbučių darbdavių asociacijos „Ashotel” prezidentas Jorge Marichal išreiškė susirūpinimą dėl užsienio turistų, ypač britų, paklausimų, ar saugu atvykti į Tenerifę!

Interviu radijui J. Marichal sakė, kad jam kelia nerimą neigiamas Tenerifės vaizdas tarptautinėje žiniasklaidoje, ypač britų spaudoje, kuris verčia turistus abejoti, ar saugu lankytis saloje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jis taip pat atkreipė dėmesį į būsimų demonstracijų, kurias balandžio 20 d. planuoja surengti grupės, pasisakančios už dabartinio turizmo modelio pakeitimus, poveikį. Pripažindamas šių grupių teisę protestuoti, Marichalas įspėjo, kad tokie veiksmai gali turėti nenumatytų pasekmių turizmui ir visai Tenerifės ekonomikai.

Kalbėdamas iš britų ar vokiečių turistų perspektyvos, Marichalas pabrėžė nepatogumus, kuriuos jie gali patirti, jei atvykę į kurortus susidurs su nepageidaujamais pranešimais, ir paragino laikytis subalansuoto požiūrio, kuris padėtų spręsti susirūpinimą keliančius klausimus ir kartu išsaugoti gyvybiškai svarbų turizmo sektorių.

Kalbėdamas apie aktyvistus, grasinančius surengti bado streiką dėl ginčytinų projektų Tenerifės pietuose, pavyzdžiui, viešbučio „La Tejita” ir komplekso „Cuna del Alma”, Marichalas kritikavo jų taktiką kaip neproduktyvią ir apkaltino juos populizmu. Jis gynė projektų vykdytojų teisines teises ir pripažino, kad reikia dialogo ir kompromiso.

Kalbėdamas apie reikalavimus keisti turizmo modelį, Marichalas pateikė įžvalgų apie besikeičiančią situaciją ir pažymėjo, kad, nepaisant šiek tiek padidėjusio bendro lovų skaičiaus, sumažėjo viešbučių ir papildomų viešbučių skaičius. Tokias problemas kaip eismo spūstys ir didėjanti nuoma jis siejo su atostogų būstų nuomos, kurių per pastarąjį dešimtmetį padaugėjo iki 220 000, plitimu.

Apibendrindamas Marichalas apgailestavo dėl painiavos, susijusios su turizmu, ir pabrėžė konstruktyvaus dialogo ir infrastruktūros derinimo su kintančiais sektoriaus poreikiais svarbą. Jis pasisakė už aktyvų požiūrį, apimantį naujoves ir kartu sprendžiantį teisėtus įvairių gyventojų sluoksnių keliamus klausimus.

- Advertisement 4-

Naujausi