26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasGarsiausias Tenerifės pastatas pasikeitė!

Garsiausias Tenerifės pastatas pasikeitė!

- Advertisement 3-


Per kelias pastarąsias savaites nedidelis, niekuo neišsiskiriantis pastatas El Medano paplūdimyje, Tenerifės pietuose, tapo garsiausiu salos pastatu. Tai pastatas, dėl kurio kilo ginčai dėl turizmo Tenerifėje, kai kažkas ant jo nupiešė užrašą „Tourist Go Home” (liet. „Turistas eik namo”), kuris paplito internete ir net sukėlė diskusijas Jungtinės Karalystės televizijoje, tačiau ar dabar, kai užrašas buvo perdažytas, kas nors iš jų jį parodys?

Pažymime, kad šis užrašas buvo naudojamas siekiant atkreipti vyriausybės dėmesį į Kanarų salų gyventojų ir piliečių problemas, kylančias dėl masinio turizmo, ir nebuvo nukreiptas prieš pačius turistus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jame tikrai nebuvo parašyta „Britai eikite namo”, kaip teigė viena žiniasklaidos priemonė, ir taip, mes visi žinome, kokie svarbūs saloms yra britų, vokiečių, ispanų ir italų, iš tikrųjų visų turistų, turistai, mes čia gyvename ir priklausome nuo turizmo, nesame tokie kvaili… nors gal keistas žmogus, kuris parašė šį ir kitus šūkius, toks yra? O gal jie bandė sulaukti spaudos reakcijos? Jei taip, tai pavyko.

Kiti užduodami klausimai: „Ar saugu vykti į Tenerifę?” Žinoma, kad taip, juk viskas lygiai taip pat, kaip ir visada! Ar turėtumėte boikotuoti Tenerifę – NE. Ar turėtumėte atšaukti savo atostogas – NE!

Prieš metus Lansarotės prezidentė buvo cituojama sakydama, kad sala prisotinta turizmo ir kad reikia naujo tvaraus modelio, dėl kurio, kaip bebūtų ironiška, vyksta šis ir balandžio 20d. organizuojami protestai (penkiose salose).Taip pat ji gana kvailai pasakė, kad sala nebenori daugiau britų, mokančių po svarą už pintinę, ir tai sukėlė panašią diskusiją, reakciją ir triukšmą. Tačiau galbūt tai netiesiogiai ir yra tai, apie ką kalbama, nes nors ir blogai suformuluota, jūs žinote, ką ji norėjo pasakyti!

Beje, Lansarotė ką tik pasiekė turizmo rekordą!

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi