26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasKanarų salų prezidentas atsisako spręsti turizmofobijos problemą

Kanarų salų prezidentas atsisako spręsti turizmofobijos problemą

- Advertisement 3-


Kanarų salų prezidentas Fernando Clavijo paragino „sveiko proto” tuos, kurie protestuoja prieš turizmą archipelage, pabrėždamas, kad jis yra „pagrindinis užimtumo ir gerovės šaltinis”.

Clavijo, kuris pripažino, kad regiono vyriausybė yra susirūpinusi dėl tokių demonstracijų organizavimo, taip pat dėl priekabiavimo ar įžeidinėjimų, nukreiptų prieš tuos, „kurie atvyksta pasimėgauti, praleisti kelias dienas ir palikti savo pinigus Kanarų salose”, pabrėžė, kad šiuo klausimu reikia „elgtis atsakingai”.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Negalime pulti pagrindinio mūsų užimtumo ir gerovės šaltinio, nes tai būtų neatsakinga”, – pabrėžė jis pareiškimuose žurnalistams, pabrėždamas, kad reikia „vadovautis sveiku protu ir ramybe”, tačiau atsisakyti spręsti turizmofobijos problemą.

Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje ir toliau vyksta reakcijos dėl tariamos „turizmofobijos” ir visiškai nesuprantama, kodėl vyksta protestai, arba ignoruojama priežastis, dėl kurios protestai vyksta.

Protestai yra už tvaresnį turizmo modelį Kanarų salose ir nėra tiesiogiai nukreipti prieš poilsiautojus, nors nesunku suprasti, kodėl jie tai suvokia.

Paskutinė žiniasklaidos priemonė yra populiari ITV programa „Good Morning Britain”. Antradienį laidos metu vedėjai klausė žiūrovų: „Vienas iš laidos dalyvių sakė, kad britai turėtų vykti kitur, nes Tenerifė mūsų nenori, o kitas bandė paaiškinti, kad iš vietinių gyventojų reikalaujama „pagarbos” gamtinėms erdvėms ir „vietos tradicijoms,” o ne norima, kad nebūtų turistų.

Vis dėlto per laidos metu vykusį tiesioginį balsavimą 53 proc. respondentų pasakė NE Tenerifės boikotui, o 47 proc. buvo už. Džiugu, kad daugiau nei pusė balsavusiųjų mato tikrąsias priežastis ir nesusiviliojo pagrindinės spaudos sensacijomis.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi