26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasNaujojo "Bahia" viešbučio svečiai skundžiasi dėl "kačių problemos

Naujojo „Bahia” viešbučio svečiai skundžiasi dėl „kačių problemos

- Advertisement 3-


Ilgai lauktas viešbutis „Bahia Principe Playa Blanca” atidarytas tik prieš kelis mėnesius, o jo statybos metu jis kėlė diskusijas, tačiau ir dabar jas kelia.

Naujasis 4 žvaigždučių viešbutis yra didžiausias Lansarotėje, turintis 720 kambarių ir patogumų 100 000 kvadratinių metrų ploto sklype, esančiame vos 100 metrų nuo jūros, todėl kyla problemų dėl kai kurių nekviestų svečių.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kiekvienas naujame prabangiame viešbutyje apsistojęs žmogus socialiniuose tinkluose skundėsi ir kreipėsi į mus, Kanarų savaitraščio redakciją, dėl „kačių” problemos kurorte, dėl kurios, atrodo, vadovybė per daug nesijaudina.

Kaip matote nuotraukose, į pagrindinį kurorto baseiną pretenduoja būriai kačių, kurių kartais šimtai tiesiogine to žodžio prasme būna vandens paviršiuje.

Nors daugelis žmonių tai laiko naujove, vandens valymo specialistai rekomenduoja nedelsiant ištirti vandenį dėl šių paukščių pernešamų ligų, tokių kaip legionelės, E.coli ir koliforminės bakterijos, ir uždaryti baseiną, jei tyrimų rezultatai teigiami.

Jei vandenyje būtų rasta šių bakterijų, jos gali būti kenksmingos žmonėms, ypač vaikams, jei patenka į vandenį, kai maudydamiesi ar žaisdami baseine jie nuryja vandenį, o tai gali kelti sveikatos ir saugumo problemų viešbučio svečiams.

Viešbučio svečiai teigia kalbėjęsi su Bahia Principe Playa Blanca viešbučio vadovybe, kuri atmetė jų pretenzijas ir „neatrodė susidomėjusi”.

Naujojo Bahia viesbucio sveciai skundziasi del kaciu problemos

- Advertisement 4-

Naujausi