30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų vyriausybė baigia rengti reglamentą, kuriuo bus įteisinti papildomi apribojimai

Kanarų vyriausybė baigia rengti reglamentą, kuriuo bus įteisinti papildomi apribojimai

- Advertisement 3-

Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres patvirtino, kad regioninė vyriausybė baigė rengti normą, pagal kurią pandemijos metu taikytoms sveikatos apsaugos priemonėms ir apribojimams bus suteikta teisinė aprėptis. Tokiu būdu ateityje bus siekiama išvengta „teismo nuosprendžių malonės“.

Ángel Víctor Torres, vakar dalyvavęs renginiuose, skirtuose Kanarų salų globėjos Candelaria šventės minėjimui, žurnalistams sakė, kad šis naujas reglamentas bus patvirtintas rugpjūčio mėnesį neeiliniame Valdančiosios tarybos posėdyje. Kiek vėliau jis bus paskelbtas ir oficialiame BOC leidinyje.

Kanarų salų prezidento teigimu, šiuo metu su Sveikatos apsaugos ministerija yra aptariami visi dokumento aspektai bei ginčytini klausimai. Covid-19 pandemijos metu daugelis priemonių pasiteisino, tačiau gegužės mėnesio pabaigoje, po pavojaus būsenos atšaukimo, buvo iškilusios su jų pritaikymu susijusios problemos.

Kanarų salų vyriausybės vadovas pažymėjo, kad naujosios taisyklės patikslins tam tikrus ginčytinus aspektus. Pavyzdžiui, kalbant apie įstaigų užimtumą, kai kuriuose situacijose 3-čiojo pavojaus lygio salose galioja 4-ojo lygio taisyklės. Tai nėra prasminga, tokios taisyklės turi būti grąžintos svarstymui.

Ángel Víctor Torres pažymėjo, kad Kanarų salos taps šio reglamento, kuris taip pat užtikrins sveikatos saugumą tokiuose sektoriuose kaip turizmas, lydere.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai