33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaĮdomybėsPo kapitalinio atnaujinimo vėl atidaromas kultinis Martianezo ežeras

Po kapitalinio atnaujinimo vėl atidaromas kultinis Martianezo ežeras

- Advertisement 3-
Puerto de la Kruzo taryba vėl atidarė didžiausią baseiną visuomenei Kosta Martianezo komplekse Tenerifės turistiniame mieste, praėjus dešimčiai mėnesių po to, kai jis buvo uždarytas dėl didžiausios per 46 metų istoriją rekonstrukcijos.
Jame buvo visiškai atnaujinta mašinų salė, taip pat iš esmės padidintas tvarumas ir efektyvumas pripildant ir ištuštinant pagrindinį komplekso baseiną – ežerą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Meras Marco Gonzálezas kartu su Turizmo tarybos nariu Roberto Medina ir komplekso darbuotojais įjungė naują mašinų salę, kuri yra „didžiausia savivaldybės investicija istorijoje, vertinama maždaug 1 mln. eurų”.3 mln. eurų, kuri išsaugo ir efektyviai tiekia energiją seniausiam miesto įrenginiui, sukurtam unikaliausio Lansarotės menininko Césaro Manrique’s.”

Vandens vulkanas vėl siūlo ikonišką šiaurinės salos dalies turizmo vaizdą komplekse, kuriame taip pat yra kultūros paveldo objektas (BIC), kaip istorinis sodas, kad užbaigtų unikalią patirtį, kurią vertina milijonai turistų ir gyventojų, apsilankiusių jame nuo 1977 m. Meras pabrėžė komplekso darbuotojų pastangas, kurie visada išlaikė dalį jo įrenginių atvirus. „Esant pastebimiems lankytojų skaičiams, užtikrinome, kad pajamos nenukentėjo, ir reinvestavome šias pajamas, kad toliau išlaikytume Kompleksą, nemažindami jame teikiamų paslaugų.”

undefined

Po kapitalinio atnaujinimo vel atidaromas kultinis Martianezo ezeras

- Advertisement 4-

Naujausi