24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėSporto prekės ženklas ASICS pateko į bėdą dėl filmavimo Teidėje be leidimų

Sporto prekės ženklas ASICS pateko į bėdą dėl filmavimo Teidėje be leidimų

- Advertisement 3-


Tenerifės vyriausybė vakar pradėjo sankcijų bylą prieš sporto prekių ženklą ASICS po to, kai socialiniuose tinkluose pasirodė nauji vaizdo įrašai, kuriuose sportininkai buvo nufilmuoti be jokių leidimų ir nevaikščiojo takeliais specialiai saugomoje teritorijoje Chinyero rezervate, esančiame Teidės nacionalinio parko pietvakariuose.

Tenerifės vyriausybės gamtos aplinkos valdymo ministrė Isabel García vakar (penktadienį) paskelbė, kad sužinojusi apie vaizdo įrašus pradėjo sankcijų bylą prieš avalynės prekių ženklą: „Tenerifės salos saugomų gamtinių erdvių viešam naudojimui taikomos taisyklės, pagal kurias leidžiama arba neleidžiama tam tikra veikla ir tranzitas per jas, ir šios taisyklės taikomos griežtai. Bet koks naudojimas, prieštaraujantis kiekvienoje iš saugomų gamtinių erdvių nustatytiems planams, yra neleistinas.“

Toliau ji tai patvirtino: „ši veikla niekada nebuvo leista ir nėra jokių duomenų apie tai, kad dėl jos būtų kreiptasi, todėl pagal šias taisykles buvo užvesta sankcijų byla.“

Garsija aiškiai nurodė, kad Kabildas nežinojo apie šį filmavimą, kartu pabrėždamas, kad erdvių valdymo plane aiškiai nurodyta, jog žmonių tranzitas už nustatytų takų ribų yra draudžiamas, išskyrus priežiūros, techninio valdymo, ekstremalių situacijų ar force majeure atvejus.

Ji patikino, kad „kai tik jiems bus pranešta apie tai, kas įvyko, bus imtasi atitinkamų sankcijų priemonių“.

Vaizdo įraše, kurį ASICS paskelbė savo socialiniuose tinkluose, matyti, kaip trys žmonės bėga Chinyero ugnikalnio šlaitu su Teide fone, nesilaikydami jokių takų, už patvirtintų takų ribų. Sulaukus kritikos bangos, vaizdo įrašai buvo pašalinti.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai