26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaSveikataOficialu - nuo vasario 8 d. viešajame transporte nebėra kaukių

Oficialu – nuo vasario 8 d. viešajame transporte nebėra kaukių

- Advertisement 3-


Šį rytą Ispanijos sveikatos apsaugos ministrė Carolina Darias paskelbė, kad vasario 7 d. Ministrų taryba pritars tam, kad Ispanijos ir Kanarų salų viešajame transporte, įskaitant keltus, ir vidaus skrydžiuose būtų panaikintas privalomas kaukių naudojimas, tačiau jos liks visose ligoninėse, medicinos centruose ir vaistinėse.

Tai reiškia, kad jis įsigalios nuo kitos dienos, trečiadienio, vasario 8 d.th, po to, kai bus paskelbtas „Boletin Oficial” (BOE), ir kad turistams nereikės jų dėvėti persėdant į autobusą ar taksi iš oro uosto, po to, kai nereikės jų dėvėti lėktuve, mokiniams nereikės jų dėvėti mokykliniame autobuse, nereikės jų dėvėti ekskursijų metu, o keleiviams nereikės jų dėvėti autobusuose ar tramvajuose… nebent jie to norės.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pareiškimuose žiniasklaidai ji patikslino, kad toks sprendimas priimtas, nes Ispanijoje „labai stabili epidemiologinė situacija pagal visus Covid rodiklius”, o tai reiškia, kad ekspertai, sudarantys Įspėjamąją ataskaitą, nusprendė, jog dabar tinkamas laikas galutinai nutraukti jų naudojimą transporto priemonėse.

Vis dėlto juos ir toliau bus privaloma naudoti, taip pat remiantis ekspertų rekomendacijomis, medicinos centruose, ligoninėse, sveikatos priežiūros įstaigose (pvz., vaistinėse ir odontologijos įstaigose), taip pat socialinių sveikatos centrų lankytojams ir darbuotojams.

- Advertisement 4-

Naujausi