24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaSveikataCovid atnaujinimas - Gran Kanarijoje tebegalioja 2 pavojaus lygis dėl COVID, likusiose...

Covid atnaujinimas – Gran Kanarijoje tebegalioja 2 pavojaus lygis dėl COVID, likusiose salose – 1 pavojaus lygis

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministerija šiandien (ketvirtadienį) atnaujino Covid duomenis, kurie rodo, kad per pastarąsias keturias dienas Kanarų salose užregistruoti 1 042 nauji susirgimai ir šeši mirties atvejai vyresniems nei 60 metų žmonėms, kaip numatyta naujuose Covid-19 priežiūros ir kontrolės strategijos kriterijuose.Salose ir toliau galioja tas pats Covid pavojaus lygis, kuris buvo prieš atnaujinimą, t. y. Gran Kanarijoje išlieka 2 arba vidutinės rizikos lygis, o likusiose salose – 1 lygis.

Reikėtų pažymėti, kad su ligoninių lovų užimtumu susiję rodikliai iš esmės yra tie, kurie žymi Covid-19 sukelto pavojaus sunkumą ir į kuriuos atsižvelgiama nustatant rizikos lygius.

Šiuo metu yra penki pavojaus lygiai (nuo 0 iki 4), kuriais vertinama, ar situacija yra kontroliuojamos apyvartos, t. y. mažiausia (0), ar maža (1), vidutinė (2), didelė (3) arba labai didelė rizika (4).

Buitinių lovų užimtumas:

Pagal atnaujintą informaciją, priežiūros rodikliai ir toliau vystosi palankiai, o vidutinis įprastinių ligoninių lovų, kurias užima „Covid-19“ pacientai, skaičius per dieną išlieka stabilus. Kanarų salose įprastinių lovų užimtumo procentinis rizikos lygis yra žemas, o daugumos Kanarų salų rizikos lygis yra žemas arba kontroliuojamoje apyvartoje, išskyrus Gran Kanariją, kurios rizikos lygis yra tarp vidutinio ir žemo, ir La Palmą, kurios rizikos lygis yra vidutinis.

Intensyvios terapijos skyrių lovų užimtumas:

Palyginus su ankstesniu vertinimu, sumažėjo intensyvios terapijos skyrių lovų, kurias užima „Covid“ pacientai, skaičius ir yra 2 procentai.8 %, todėl laikoma, kad šis rodiklis salose atskirai ir bendrai yra „kontroliuojamoje apyvartoje“.

Senesnių nei 60 metų žmonių sergamumas:

Sukauptas vyresnių nei 60 metų žmonių sergamumo rodiklis per septynias dienas archipelage per pastarąją savaitę padidėjo 19 %. Pagal šį rodiklį daugumai salų, kaip ir visam salynui, gresia vidutinė rizika, išskyrus La Palmą ir La Gomerą, kurioms gresia maža rizika, ir El Hierro salą, kuriai gresia didelė rizika.

undefined

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai