25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaSveikataIspanijoje oficialiai paskelbta, kad dėl "Covid" kilusi sveikatos krizė baigėsi

Ispanijoje oficialiai paskelbta, kad dėl „Covid” kilusi sveikatos krizė baigėsi

- Advertisement 3-


Praėjus 3 metams, 3 mėnesiams ir 25 dienoms, Ispanijoje oficialiai baigėsi Covid-19 sukelta sveikatos krizė. 2020 m. kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė, kad „Covid” sukelta nepaprastoji padėtis yra pasaulinė pandemija, o šiandien BOE (Boletin Oficial de Estado) paskelbtas atnaujintas dekretas-įstatymas, kuriuo ji užbaigiama.

Tai galutinai nutraukia visus likusius apribojimus, kurie buvo įvesti pandemijos metu, įskaitant privalomą kaukių naudojimą medicinos centruose, ligoninėse ir vaistinėse, ir įsigalioja nedelsiant.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ispanija, įskaitant Kanarų salas, buvo uždaryta 2020 m. kovo 15 d., sekmadienio vidurnaktį, paskelbus „pavojaus padėtį”, kuri, kaip manėme, truko „porą savaičių”, tačiau pasirodė esanti daug ilgesnė.Atnaujintame dekrete teigiama, kad: „Tai buvo nepaprasto masto ir sunkumo pasaulinė sveikatos krizė tiek dėl didelės užkrato rizikos, tiek dėl didelio užkrėstų žmonių skaičiaus ir spaudimo sveikatos priežiūros tarnyboms, tiek dėl itin didelių socialinių ir ekonominių išlaidų, patirtų dėl priimtų nepaprastų sulaikymo ir atitolinimo priemonių.”th

Taip pat pateikiamos rekomendacijos visuomenei ir vietoms, kuriose, vykdant profesines pareigas, vis dar reikia dėvėti drabužius:

„Jei pandemija ką nors ir atskleidė, tai jos didelį poveikį pažeidžiamiausių gyventojų sergamumui ir mirtingumui. Štai kodėl, pasibaigus COVID-19 sukeltai krizinei sveikatos situacijai, prevencijos ir kontrolės priemonės, pritaikytos dabartinei situacijai, ir toliau turi būti iš esmės nukreiptos į šią populiaciją.”

„Šia prasme viena iš pandemijos pamokų yra ta, kad piliečiai yra atsakingi ir atlieka esminį vaidmenį mažinant kvėpavimo takų infekcijų plitimą. Svarbu išlaikyti šią pastaraisiais metais įgytą atsakomybės kultūrą ir toliau naudoti kaukes bei kitas higienos priemones esant kvėpavimo takų infekcijos simptomams.”

„Taip pat sveikatos centrai yra ypač pažeidžiamos sritys, kuriose pandemija parodė, kad tam tikromis aplinkybėmis ir situacijomis būtina stiprinti kaukių naudojimą, ypač:


– simptomų turintiems žmonėms, kai jie yra bendrose patalpose.
– specialistams, kurie rūpinasi simptomais sergančiais ligoniais.

– žmonėms, kurie dirba intensyviosios terapijos skyriuose ir skyriuose su pažeidžiamais pacientais, laikantis infekcijų kontrolės rekomendacijų, kurias pataria Prevencinės medicinos ir profesinės rizikos prevencijos tarnybos pagal kiekvieno sveikatos centro rizikos vertinimą.”

VAKCINOS:

Sveikatos apsaugos ministras Ispanijoje Chosė Miñonesas pabrėžė, kad vakcinos buvo labai svarbios, kad būtų patvirtintas naujasis dekretas, ir kritikavo tai, kad įstaigose vis dar yra „prieš vakcinas nusiteikusių” asmenų. Vakar spaudos konferencijoje jis sakė: „Jis taip pat pranešė, kad Ispanijoje, įskaitant Kanarų salas, rugsėjo ir spalio mėn. prasidės nauja vyresnių nei 60 metų amžiaus asmenų ir sveikatos priežiūros specialistų skiepijimo nuo COVID-19 kampanija, į kurią bus įtraukta ispaniška Hipra vakcina.

undefined

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO