24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaSveikataKitą ir dar kitą savaitę viešajame transporte nebedėvėkite kaukių

Kitą ir dar kitą savaitę viešajame transporte nebedėvėkite kaukių

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministerijos Nepaprastųjų situacijų koordinavimo centro (CCAES) direktorius Fernando Simonas vakar (trečiadienį) sakė, kad privalomo kaukių naudojimo viešajame transporte pabaiga jau visai netrukus, „arba kitą, arba dar kitą savaitę”.

Iki šiol visuomenės sveikatos komitetas rekomendavo jas naudoti iki ūmių infekcijų sezono pabaigos, t. y. maždaug iki kovo arba balandžio mėnesio, įvertinus poveikį, kurį gali turėti infekcijų protrūkis Kinijoje, atsisakius „Covid zero” strategijos.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tačiau pastarosiomis savaitėmis jie atnaujino diskusijas (kurios vis dar vyksta), atsižvelgdami į epidemiologinės situacijos stabilumą Ispanijoje, kuri tik trumpam atsigavo po Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių.” Iš tiesų Simonas sakė, kad „nors pastarosiomis savaitėmis Kinija apsunkino situaciją, veido kaukių atsisakymas yra neišvengiamas. Manau, kad per labai trumpą laiką, arba kitą, arba dar kitą savaitę, jos bus atšauktos.”

Vis dėlto jis taip pat norėjo aiškiai pasakyti, kad „žinia yra ne ta, kad kaukės bus atšauktos, o ta, kad dabar gyventojai turi elgtis daug atsakingiau.”

„Kai turime simptomų, turėtume jas naudoti, taip pat jei priklausome rizikos ar pažeidžiamai grupei. Turime suprasti, kad mūsų sveikata vienaip ar kitaip veikia kitų sveikatą, ypač kai kalbama apie infekcinę ligą”, – pridūrė jis.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos