24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasVakar aukščiausia temperatūra Ispanijoje, šiandien sniegas Teidėje!

Vakar aukščiausia temperatūra Ispanijoje, šiandien sniegas Teidėje!

- Advertisement 3-


Vakar (pirmadienį) Kanarų salose užfiksuota dešimt aukščiausių temperatūrų Ispanijoje: Adechėje, Tenerifės pietuose, buvo karščiausia – 32,2 °C. Praėjus vos 24 valandoms, dangus apsiniaukęs, perspėjimai dėl vėjo ir lietaus, o dabar ant Teidės kalno viršūnės iškrito pirmasis žiemos sniegas.

Praėjusią naktį Tenerifėje temperatūra buvo gerokai žemesnė nei ankstesnėmis dienomis, todėl ant Teidės kalno iškrito nedidelis sniego sluoksnis, nors Izaña vietovėje šalnų neužfiksuota, tačiau keltuvas ir observatorija uždaryti visuomenei.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiandien visose vakarinėse salose, įskaitant Tenerifę, Fuerteventūrą ir Lansarotę, galioja geltonas orų perspėjimas dėl stipraus vėjo, kuris įsigaliojo praėjusią naktį vidurnaktį, prognozuojami gūsiai iki 70 km/val. ir daugiausia paveikė aukštas vietoves ir pietvakarių pakrantes.

Taigi krituliai kartu su žemesne temperatūra paliko pėdsaką ant aukščiausio Ispanijos taško, kaip matyti iš tiesioginių internetinių kamerų, tačiau šiuo metu dėl debesuotumo nuo pakrantės nesimato.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos