26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaKosta Adechėje užfiksuota aukščiausia temperatūra visoje Ispanijoje - 32,2 °C

Kosta Adechėje užfiksuota aukščiausia temperatūra visoje Ispanijoje – 32,2 °C

- Advertisement 3-


Tenerifės pietuose esančioje Adechės meteorologijos stotyje vakar (pirmadienį) buvo užfiksuota 32,2 laipsnio Celsijaus, o tai reiškia, kad Kanarų salos tapo karščiausiu Ispanijos regionu, nepamirštant, kad dabar yra lapkritis!

Dešimt aukščiausių vakar užfiksuotų temperatūros rodmenų buvo užfiksuoti Kanarų salose, o šešiose vietose temperatūra viršijo 30 laipsnių:

Tenerifės pietiniame oro uoste (31,5 °C)

La Dama-Vallehermoso (31,3 °C)

Tasarte-La Aldea (31,3 °C)

Hermigua (30,7°C)

Arico (30,3°C)

ir San Sebastián de La Gomera (30,3°C).

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Į preliminarų aukščiausios temperatūros sąrašą taip pat įtraukti 29,7 °C La Graciosa, 29,6 °C Arucas ir 29,4 °C La Aldea de San Nicolás.

Kita vertus, Izaña meteorologijos stotis (Teidės nacionalinis parkas) pirmadienį pranešė apie stipriausius vėjo gūsius, kurių greitis siekė 65 kilometrus per valandą.

Tą pačią dieną prieš vidurnaktį Generalinis nepaprastųjų situacijų direktoratas paskelbė išankstinį perspėjimą dėl vėjo visose salose, išskyrus Gran Kanariją.

Pagal AEMET prognozę šiandien, antradienį, numatomas nedidelis arba vidutinis minimalios temperatūros pakilimas, o kalima (dulkių ir smėlio nešantis vėjas) turėtų išsisklaidyti iki dienos pabaigos.

- Advertisement 4-

Naujausi