33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaKokią įtaką jums turės 2024 m. įvedama nauja mokesčių politika?

Kokią įtaką jums turės 2024 m. įvedama nauja mokesčių politika?

- Advertisement 3-

< PVM elektros energijai padidėja iki Naujos taisyklės dronų operatoriams, įskaitant tiesioginio identifikavimo sistemas.%, o specialusis elektros energijos mokestis (IEE) iki kovo Internetinės platformos, tokios kaip "Wallapop" ir "Vinted", nuo šiol privalo pranešti valstybės iždui, jei klientas per metus įvykdo daugiau kaip 30 pardavimų arba parduoda daugiau kaip 2 000 eurų.1 d. padidėja nuo 0, Prasideda šešių mėnesių įspėjamasis laikotarpis automobiliams, pažymėtiems A aplinkosauginiu ženklu ir neįregistruotiems prieš dvejus metus, įvažiuojantiems į Madrido mažos taršos zoną (ZBE). % iki Atleidimas nuo elektros energijos gamybos vertės mokesčio nustoja galioti.,5 %, vėliau numatomas tolesnis didinimas.rong>
Praėjusią naktį Ispanijoje ne tik prasidėjo nauji metai, bet ir įvyko nemažai svarbių finansinių ir reguliavimo pokyčių, kurie pakeis ekonominį kraštovaizdį. Šiais Ispanijos vyriausybės inicijuotais koregavimais siekiama spręsti problemas, kylančias dėl po infliacijos ir po invazijos į Ukrainą scenarijų.

Mokesčių reformos, turinčios įtakos fiziniams ir juridiniams asmenims

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ispanija inicijavo iš viso 14 mokesčių pakeitimus, kurie įsigalios nuo šių metų pradžios. Priešingai nei paprastas mokesčių padidinimas, šie pakeitimai yra perkalibravimas į iki pandemijos buvusias normas. Daugelis šių mokesčių, kurie buvo laikinai sumažinti siekiant sušvelninti infliacijos ir Ukrainos krizės ekonominį poveikį, dabar, situacijai stabilizavusis, vėl įvedami.

Savarankiškai dirbantiems specialistams, ypač tiems, kurie dirba pagal modulio sistemą, panaikinus 10 proc. sumažintą gyventojų pajamų mokestį, taikomi reikšmingi pakeitimai. Nepaisant to, kad Ispanijos iždas pripažino buvusius sunkumus, 2024 m. Ispanijos iždas suteikė bendrą 5 % lengvatą, todėl savarankiškai dirbantys asmenys, palyginti su praėjusiais metais, sumokės maždaug Didelės viešojo intereso įmonės privalo rengti tvarumo ataskaitas pagal Europos žaliojo susitarimo, tvaraus finansavimo darbotvarkės ir JT tvaraus vystymosi tikslų reikalavimus.0 mln. eurų daugiau mokesčių.

Pagrindiniai fiskaliniai pokyčiai, įsigaliosiantys nuo 2024 m. sausio 1 d.stst


1

2


2

3


3

4


4

5


5

6


Įgyvendinami Mecenavimo įstatymo pakeitimai, įskaitant mikropatronažą ir aktyvesnį privačių investicijų dalyvavimą.

7


Pagal Tarpgeneracinio teisingumo mechanizmo (MEI) kainą 0,7 proc. didinama valstybinių pensijų sistema.

Koreguojami ankstyvo išėjimo į pensiją apskaičiavimai pensijoms, viršijančioms maksimalią socialinės apsaugos sistemos pensiją.


8

Plastiko gamintojai ir importuotojai nuo šiol privalo turėti akredituotą perdirbtų komponentų sertifikavimą.


9

10


10

„Nutricore” pradeda taikyti naują užrašymo metodą, kuris daro įtaką pusryčių kruopoms ir alyvuogių aliejui, taip pat keičiasi logotipas ir įmonės įvaizdis.


11

12


12

Šie išsamūs pokyčiai atspindi Ispanijos įsipareigojimą prisitaikyti prie besikeičiančių ekonominių aplinkybių, kartu įgyvendinant aplinką tausojančią politiką ir reguliavimo sistemas. Kol asmenys ir įmonės įveiks šiuos pakeitimus, šalies laukia atsparumo, inovacijų ir fiskalinės atsakomybės metai.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi